Trzeci migdał

02/03/11 20:03:01

Zobaczymy po jutrzejszym dniu. Kilka miesięcy już się leczymy. Nie ma poprawy żadnej. Sterydy odstawiłam sama, bo to zbyt wiele chemii jak dla mnie. Nie wiem co to za cudowny sok, ale nie za bardzo chce mi się wierzyć. Ale jakby co to do kupienia w aptece? edit: Nie przeraża mnie sam fakt zabiegu, bo niektórzy muszą podejmować naprawdę ogromnie trudne decyzję. Boję się narkozy i tego czasu po zabiegu. Przeraża mnie to tak, że nie jestem w stanie o tym myśleć. Fakt zabiegu wydaje mi się dość prosty, bo z czymś takim lekarze sobie radzą myślę bez zarzutów. Tak, my jesteśmy już ze skierowaniem do zabiegu. A Twój synuś Astarte ile ma latek? Majka jeszcze jest młoda i to jest dla mnie na minus.

Alergolog i gastrolog dziececy prywatnie Krakow

02/03/11 15:34:00

podbijam temat. Dobry alergolog by nam się przydał, najlepiej taki laryngolog - alergolog dla dzieciaczka.

Trzeci migdał

02/03/11 15:31:29

Astarte już sama nie wiem co o tym myśleć. Czy czekanie typu, a może nie będzie uszkodzenia słuchu - jest ryzykowne. Leki obkurczające śluzówkę nie zniwelują trzeciego migdałka. Jestem w totalnej kropce... Nic, jutro idziemy do tego szpitala na konsultację. Postaram się troszkę intuicyjnie przypatrzeć temu, jak ci lekarze wogóle podejdą do naszego przypadku.

Trzeci migdał

02/03/11 09:45:38

Z tego, co czytam, jakoś zaczynam myśleć, że chyba się zdecyduję. Ja nie muszę uodparniać dziecka. Ona rzadko choruje. Ja bardzo dużo chorowałam w tamtym roku wiele razy i nie podłapała ode mnie w ogóle. Ale chrapie w nocy, i te bezdechy. Laryngolog powiedział, że migdałek jest tak wielki, że nie ma nad czym się zastanawiać... [/b]Żabcia a może Twój synek ma słabą odporność a przy okazji powiększony trzeci migdał. U nas na zabieg się kwalifikuje ze względu na możliwość późniejszego niedosłuchu (w chwili obecnej jest bdb) bo L powiedział, że migdał jest tak duży, że prędzej czy później zaburzy słuch, a przy okazji (z otwartą buzią) jest zaburzony proces oddychania, co grozi niedotlenieniem.

Trzeci migdał

01/03/11 22:26:15

Witajcie, mamy podobny problem, córeczka ma przerośnięty trzeci migdał, te dwa boczne także wielkie, nawet kiedy jest zdrowa. Nie choruje dużo, miała tylko raz zapalenie ucha, dwie infekcje na gardło. W uszach ma zawsze sporo wydzieliny, ale nie wolno czyścić, tak powiedział lekarz. Wlewam kropelkę a-cerumen i to co wyleci zbieram chusteczką. Skierowanie do szpitala mamy i pojutrze w Prokocimiu mamy konsultację i ewentualną odpowiedź co dalej. Bardzo się boję. Koleżanki straszą mnie, że to za wcześnie. Jednak chrapanie młodej zamienia się w bezdechy, ma katar itd. Ciągle otwarta buzia, wiem jak dziecko się męczy. Nam laryngolog przepisał: wapno 2 łyżeczki dziennie, Buderin 3 razy dziennie, wodę morską cały czas jak jest problem nawet kilka razy dziennie, co dwa tygodnie robiony proszek w aptece z efedryną i claritinę. Narazie odstawiłam leki bo tak powiedział, robimy 2 tyg. przerwy. I najlepsze jest to, że nic się nie zmieniło. Jest tak beznadziejnie jak było :cry: . Przy braniu leków tak samo chrapała, jedynie likwidowały katar w ciągu dnia. Czy któraś dziewczyna z Krakowa ma taki problem z maluchem? edit: czy te krople/ tabletki na L są na receptę i można je normalnie kupić?