Ciężarne z Torunia

15/10/07 09:54:36

czesść brzuchatki, długo nie zaglądałam ale sie tutaj pozmieniało. czytałam ze spotkłayście się w końcu. fajnie, szkoda ze mnie nie było bo tez bym poplotkowała. mam pytanie dziewczyny, ja mam prace siedziącą albo przed kompem, albo papiery rozliczam wiec cały czasz w pozycji siedziącej, ostatnio zauważyłam ze boli mnie brzuszek, tak w dole brzuszka i zastanawiam sie czy to nie jest zagrożenie dla dziecka. bo do lekarza ide dopiero 23 pazdziernika. boje sie żeby to nie było jakieś niedotlenienie.

Ciężarne z Torunia

19/09/07 09:56:49

cos mi to kopiowanie tekstu anndzi26 nie wyszło

Ciężarne z Torunia

19/09/07 09:53:05

[quote="anndzia26"] mondryg mi pani dr. powiedziala o przypuszczalnej plci juz w 16 tygodniu,tyle ze dziecie spalo glowa w dol i mialo rozstawione nogi :lol: ,nastepna wizyta potwierdzila tylko te przypuszczenia no wlaśnie a u mnie niestety przez cały czas sie kręciło, i lekarz szukał i szukał ale nic nie chciał jeszcze powiedzieć, a wcześniejsza wizytę miałam w 12 tygodniu wiec to było jeszcze za wcześnie. za to wiem ze moja dzidzia ma bardzo długie paluszki u rąk, pewnie pianistka zostanie he he :D dowiedziałam sie o następnych technikach wykluczenia zespołu downa, wiedziałyscie o tym ? ze paluszki u rak a konkretnie ten malutki musi być długi i mieć 3 kostki , bo jak ma tylko dwie to moze swiadczyc o zepole downa, wiec po przezierności karkowej , która wyklucza zespół dawna paluszki sa następnym wyznacznikiem.

Ciężarne z Torunia

19/09/07 09:43:27

mia27 jesli chodzi o ruchy to w pierwszej ciązy około 20 tygodnia, a jestem w 17 wiec jeszcze troche musze niestety poczekac! teraz kolejna wizyte mam 23 października wiec mam nadzieje ze bedzie juz wiadomo.

Ciężarne z Torunia

19/09/07 08:25:08

cześć dziewczyny , długo nie zaglądałam a tu tyle nowych postów. wczoraj byłam na wizycie i niestety płci dzidziusia nie poznałam, lekarz mówił ze za wcześnie, nasz dzidziulek cały czas sie tak kręcił ze trudno było zobaczyć co ma między nóżkami. szkoda bo jednak chciałabym wiedzieć. ruchów dzidzi tez jeszcze nie czuje a szkoda bo już nie mogę sie doczekać!! wiem tylko ze z dzidzia wszystka w porządku i to jest teraz dla mnie najważniejsze.