przyszłe mamusie i ich starania :)

18/01/08 11:06:15

arielko dziękuję Ci ja też mam właśnie czasem takie rozpieranie i troszkę mnie to martwiło ale już mnie kochana uspokoiłaś :cmo: takich dziwnych smakołyków jak Twoja kanapka to mi się jeszcze nie chce :D Cześć uleńko a jak Ty się dziś czujesz?

przyszłe mamusie i ich starania :)

18/01/08 10:56:27

Dziękuję kochana :D :D Bardzo dobrze się czuję, tylko piersi bardzo wrażliwe i duże. no i jakoś mniej jem , bo jak chcę coś więcej ugryźć to mnie cofa :shock: Co dla mnie nowe to to że nie mam ochoty na słodycze, ale za to bardzo mi mięsko smakuje. czasem czuję jajnik ale nie boli tylko po prostu daje znać że tam jest. pewnie gdyby nie to że test wyszedł pozytywnie wcale nie zwróciła bym na to uwagi, ale teraz cały czas uważnie obserwuję swój organizm.

przyszłe mamusie i ich starania :)

18/01/08 10:44:05

Arielko ja trzymam kciukasy bardzo mocno, napewno nie masz się czym stresować. kiedy pierwszy raz byłaś u lekarza na badaniu? aj jestem teraz w Oslo i zastanawiam się kiedy się wybrać żeby było już coś wiadomo. Zmoich wyliczeń wynika że to 5 tydzień. Do domku jadę dopiero w marcu więc muszę tu kilka prywatnych wizyt zaliczyć. Kiedy pierwszą?

przyszłe mamusie i ich starania :)

18/01/08 10:33:45

paskudna i można by się kawki napić ale jakoś od dwóch tygodni nie mam wcale ochoty na kawkę a zawsze smakowała mi taka z mleczkiem, łyżeczką cukru i jeszcze jakieś dobre ciacho do tego.

przyszłe mamusie i ich starania :)

18/01/08 10:11:40

zmarzlinka słuchaj belstar ona wie co mówi, też dłuuuuuugo czekała na swojego mężulka w domku, ale była bardzo dzielna :D cześć ewelinka co dobrego??