Przyszłe lub "świeżo upieczone" mamy z Irlandii Pó

10/01/10 14:36:16

Hejka Gosia ja mieszkam w Portadown, w dzielnicy protestanckiej. Jeszcze kilka lat temu, jak B. sie wprowadzil to nie bylo ciekawie. Teraz zdarzaja sie incydentalne wyskoki protestanckich gówniarzy u tych co sie dopiero co wprowadzją, ale na te strasze osiedla. Na nowych jest spoko luz, nie ma co sie obawiać. Naprawde dużo Polaków tu mieszka. Wszędzie blisko i wszystko jest pod ręką :) Ja tam polecam ;)

Przyszłe lub "świeżo upieczone" mamy z Irlandii Pó

24/12/09 16:06:22

WESOŁYCH ŚWIĄT BABECZKI WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE USMIECHU I ZDROWIA

Przyszłe lub "świeżo upieczone" mamy z Irlandii Pó

11/11/09 11:07:02

Hejka Marzena ta znajoma nie odczuła żadnych skutków ubocznych po tej szczepionce. No ale niewiadomo co będzie dalej. Ja bym się skłaniała na nie, w związku z brakiem testów. Za dużo niewiadomych. Grypa zwykła tez jest grozna, a służby medyczne aż takiego nacisku nie kładą na szczepienia. Marzena dostałas mojego smsa? Asiulek gratuluje autka, ja ostatnio jezdze z mezem i sie wprawiam ;). Gosia Ty to masz przeboje z tymi taksami... A u nas ostatnio niewesoło wiec nie bede sie rozpisywać. Pogoda troszke sie poprawila, chociaż zimnawo jakoś... no ale w koncu zima za pasem ;)

Przyszłe lub "świeżo upieczone" mamy z Irlandii Pó

20/10/09 17:25:27

Hejka Pogoda juz którys dzień z rzędu do bani...... Marzena moze piątek? Bo w pozostale dni Bartek pracuje... Podaj godzinę, która Ci odpowiada. Chyba ze umówimy się np. na niedzielę z mężami na kawkę i ciasto - u nas albo u Was ;) Czekam wiec na odpowiedz. Ja tam bym się spytała o płeć!!!!!!!! ;) A chciałabys teraz dziewczynkę czy drugiego chłopca? Pozdrawiam!

Przyszłe lub "świeżo upieczone" mamy z Irlandii Pó

19/10/09 22:33:04

Hejka Nam też brakuje pomysłów na zabawy w taka pogode.... Asiulek gratuluje prawka! Gosia jak zdrówko dzieciaczków? Marzena i jak tam na zakupach? Udalo się coś ciekawego upolować??? A my przeziębione. Najpierw Emilia dostała katar a teraz ja smarkam..... bleee się czuję....