"LUTÓWKI 2008"

28/09/07 11:54:08

A mnie nie ma w tabelce?!?! Przecież ładnie się zgłosiłam.... :?

"LUTÓWKI 2008"

27/09/07 08:31:18

Ja tylko chciałam zgłosić że na poniedziałkowym USG znów moja dzidzia "wyglądała" na chłopaka, wiec chyba zaczne sie do tej myśłi przyzwyczajać... :lol:

Białobrzegi radomskie i okolice :)

27/09/07 08:20:39

Wróciłam do żywych. Czuję się o wiele lepiej :D Tylko dzidzia lezakuje sobie na moim pęcherzu moczowym i troszkę dokucza.... :twisted: gwiazdko czy @ przyszła?!?!? Slyszałam że jest gdzieś w Gróju jakaś hurtownia czy duży sklep z artykułami dla kobiet w ciąży i dzieciaczków. Chyba musze mężulka tam wyciągnąć na rekonesans... :lol:

Białobrzegi radomskie i okolice :)

25/09/07 08:14:35

Chyba gwiazdko tylko we dwie tu będziemy, reszta białobrzeskich mamuś gdzies sobie poszła... Na weselisku było super :D , sami znajomi, świetna orkiestra, wytańczyłam się i nawet dzidzi to nie przeszkadzało. Wczoraj byłam na wizycie i maluszek ładnie się rozwija. No i nadal "wygląda" na chłopaka... Tylko dostałam nakaz oszczędzania siebie i dzidzi, bo trzeba uwarzać zeby te wcześniejsze moje bóle brzuszka nie wróciły... A po za tym to chyba mnie przeziębienie bierze :cry: Wszystko mnie boli, jestem jak przez czołg przejechana... Dlatego idę wypić kolejną herbatkę z cytryną i poleniuchowac pod ciepłym kocykiem.

aa moze KTOS tu jest z Radomia????

22/09/07 09:49:47

Gwiazdka nie umiem siedziec bezczynnie, weic absolutnie się nie nudzę. Ja po prostu delektuję sie ostatnimi chwilami spokoju w moim życiu. Wiem, że dzidz przewróci je do góry nogami więc "odpoczywam na zapas" :wink: A forum? Fajnie ze jest cos takiego, ale wole pogadać z kimś "na żywo"... A studiami się nie przejmuj. Skoro czujesz ze to nie Twoja bajka to nie ma sensu tracić czas, kase i nerwy na takie studia. Ja chciałam iść na resocjalizacje, ale się nie dostalam. I wtedy do mnie dotarło że nie to chche robić w życiu, że nie interesuje mnie to tak bardzo jak prawo i prawu pokrewne dziedziny. NO chyba że Ci niedużo zostało to skończ dla "świetego spokoju" a potem poszukaj tego co Cię naprawde interesuje. Teraz już uciekam szykowac się na weselisko bliskiego kolegi. Fryzura zrobiona, paznkocie też wiec tylko sie spakować i w drogę! I tańce do białego rana - ciekawe jak to dzidz zniesie... PS. zostawiłam Ci wiadomość na pw. PS2. Tylko my we dwie się tu udzielamy wiec moze zmienimy temat na białobrzegi i okolice... :wink: :lol: :wink: