** KWIETNIOWE SŁONECZKA**2008 (2)

29/05/09 22:03:44

trututu sto lat! No i współczuję przeprowadzki ADMA poproszę ja też o czapeczkach :) makatka,monialee możemy założyć klub znerwicowanych przed @ :? Agacior zazdroszczę Ci jak cholera!!!Ja to bym chciała naprawić brzuch i cycki i będę najszczęśliwsza na świecie!! A m dziś przyszedł i przeprosił za swoje zachowanie.Podłamał się całą sytuacją,która ma ostatnio miejsce.Ja też mam dosyć,ale ktoś musi funkcjonować normalnie.Wierzcie mi,że czasem to mi się żyć odechciewa zamiast męczyć z tymi chorymi sytuacjami.Ale co mi pozostaje...przecież nie walnę sobie w łeb,ani się nie powieszę,bo mam męża i dziecko.Siadam więc sobie w kąciku i pochlipuję.Przed każdym zgrywam twardzielkę,ale naprawdę już czasem jestem bezsilna.Nikt mnie nie słucha-jak tylko coś powiem,że źle to się zaczyna jak to inni mają gorzej...Ok staram się patrzeć na to tak...tylko czasem trzeba popatrzec na siebie,tym bardziej jak jest się odpowiedzialnym za dziecko!Do cholery!! :buu:

** KWIETNIOWE SŁONECZKA**2008 (2)

28/05/09 23:46:04

W końcu nas wkleiłam do galerii!!! :$%^: Dziękuję za odp w spr rozm:) czekam na więcej :) ASara wojna to to nie jest... szeptne dni,bo coś tam pomruczy do mnie pod nosem Hallo jest tu ktoś??Czekam na pewien program powt. i muszę siedzieć,aby nie zasnąć :roll:

** KWIETNIOWE SŁONECZKA**2008 (2)

28/05/09 23:02:19

Złota hihihi oczywiście,że nie biorę tego do siebie.Ja wogóle ostatnio jakoś koślawo postrzegana w tej naszej rodzinie jestem... takie mam wrażenie.Stwierdzam to po urodzinach teścia,kiedy to z 14 chyba osób na bibie gadali ze mną tylko Iwo i moi rodzice :roll:

** KWIETNIOWE SŁONECZKA**2008 (2)

28/05/09 22:24:40

jestem i ja siberia biedna Zosiula!Tak to niestety jest z tą nauką chodzenia,guzy i rozcięte wargi nieuniknione! A co do kupowania ciuchów to gdybym mieszkała bliżej to sama bym Cię do sklepu wyciągnęła :lol: uwielbiam sklepy!! złota oj to kuzyn narozrabiał :zł: a jeśli chodzi o rodzinę to my wprawdzie wobec siebie siódma woda po kisielu,ale skoro mnie zaliczasz to mam rozumieć,że ja ta gorsza :lol: udał Ci się tekst!!Rozumiem o co chodziło,ale pięknie to ujęłaś :heh: rudzielec gratulacje za cierpliwość przy karmieniu:)Nasze dziołchy mają widać czasem dzień buntu na jedzonko! ewasz drzewko powiadasz :hm: obstawiam rurę i gałęzie od sztucznej choinki :lol: Książeczki milion razy przeczytane Brzydkie kaczątko,podróż do piaseczkowa(książka disneya jeszcze po mnie) i trzyminutowe bajeczki:)fajne czekają baśnie Braci Grimm i Andersena.Przydałaby się książeczka z bajeczkami np Jaś i Małgosia, Calineczka i takie tam.To są dla mnie bajki na dobranoc:) Truskawki pierwszy test za nami.Kilka dni po 1 na smaka i uczuleń brak.Krzywi się nawet przy słodkich jak gdyby jadła cytrynę :lol: ale przybywa po jeszcze. Rynek:4zł Przy drodze:13 zł za kobiałkę-zaznaczam,że nie kupuję!! Warzywniak u mamy na osiedlu:8,50zł Jedyny sklep u mnie w odległości 2 km 12,50zł za kg!!!!!!!!Nasze! A m 4 noc na kanapie w dużym pokoju.Chce tak żyć to proszę bardzo.Ja mam dosyć problemów,nie będę za przeproszeniem włazić w d wielmożnemu!! :evil: Grrrr!!!! A co do ciuszków to całkiem niedawno zdałam sobię sprawę z tego,że nasze dzieci z rozmiarówką przeszły na "starszaki" :shock: no i w biedronie np są jakieś letnie fatałaszki za 6,99 ale tylko do rozm 86.Moja niunia jeszcze się łapie,ale już na styk.A Wasze dzieci jakie noszą rozm??Np ubrań i butów?

** KWIETNIOWE SŁONECZKA**2008 (2)

28/05/09 10:05:51

Helołki! U nas pogoda do zada!No,ale i tak przez gardło siedzimy jeszcze w domu :cry: Ina dziękuję Ci za odpowiedź kochana!Już wiem o co chodzi!U nas nie mają w przychodni szczepionek,jest apteka i biorą bezpośrednio z niej więc tą P coś tam też w sumie powinni mieć :roll: w ogóle dziwna ta nasza przychodnia.Mam do niej coraz większe ale... Rudzielec ja wczoraj walczyłam z avatarem i suwakiem :evil: wklejałam wszystkie linki po kolei,aż w końcu któryś zaskoczył.Tylko zawsze mi suwak i avatar takie jakieś małe wychodzą :oops: MaBo przygarniam kropka :-{: goya nie martw się pomyłkami,bo ja Cię na początku stale myliłam z QQRQ :lol: tylko może nie wychodziło to w postach hihi aiwa nie mam słów na Twoje szczęście do służby zdrowia!!Konowały!!Trzymaj się kochana,wiem,że teraz Ci ciężko,ale kiedyś zła passa-tak jak dziewczyny pisały-musi minąć!!Uściski dla Wojtusia!