Zaburzenia cyklu po lekach do stymulacji

30/09/06 11:33:35

Panie Doktorze! 2 miesiące temu odstawiłam leki do stymulacji cyklu(CLO+menopur),które brałam ze wzdlędu na IUI.Cykle mam owulacyjne(bez leków).Po odstawieniu tych leków moje cykle skróciły się i trwają 21-22dni.Czy powinnam zgłosić się do lekarza czy cykle powinny się same uregulować i po jakim czasie? Dziękuję za odpowiedz.

meskie problemy

20/08/06 12:19:56

monisiaaZacznijcie od zrobienia badania nasienia.Bo tak najprościej.My leczymy się już prawie 4 lata.Obydwoje jesteśmy zdrowi a i tak nie mogę zajść w ciążę.Wcale nie powiedziane,że to wina Twojego męża.Wiele zdrowych par nie może się doczekać potomstwa.

kto bral ESTROFEM? MENOPUR?

19/08/06 21:06:48

MagdulaMenopur stymuluje owulację jeśli jej nie ma, a jeśli jest powoduje wzrastanie większej ilości pęcherzyków Graafa.Najczęściej bierze się ten lek przed inseminacją.

Jak długo czekaliście na dziecko?

19/08/06 21:02:17

qrcza-kZapytam z ciekawości:Czy Twój były mąż robił kiedykolwiek badanie nasienia?Może problem leżał po jego stronie dlatego z obecnym facetem udało się tak szybko!Gratuluję!!! :D

Ból piersi

15/08/06 18:04:59

A czy po menopurze objawy PMS-u mogą się nasilać?Strasznie bolą mnie piersi i mam nienaturalnie duży brzuch(obrzęki...?).U pobrania krwi na beta hCG jeszcze nie byłam.Dziś jest 10d.po owulacji.Myśli Pan,że coś już powinno wyjść?