Przyszłe mamusie z byłego WOJ.SłUPSKIEGO! Są takie na Forum?

20/12/10 09:21:43

Cześć dziewczynki! Jestem sobie na zwolnieniu i w połączeniu z wolnymi na święta mam dwa tygodnie laby. Do pracy idę dopiero 3 stycznia :lol: Zwolnienie wzięłam na Maję, ma stan zapalny jamy ustnej, właściwie już wychodzi z niego ale było kiepsko. Ostatnio ciągle coś się coś działo ze zdrowiem dzieciaków. Kacper dopiero wydszedł ze szkarlatyny. Ale była jazda :evil: No i bardzo mu się teraz nasiliła atopia. Ale dzielnie walczymy i jestem optymistką :) Ja jeszcze nie wiem jak będzie ze szkołą Kacpra. Jeszcze rok zostawiam go w przedszkolu, dla swojej wygody, wiem że dzięki temu przyjmą mi Mają i będzie im razem raźniej, a mi wygodniej zaprowadzać dzieci w jedno miejsce i z jednego odbierać. Tylko nie wiem, czy ten rok będzie już zerówkowy, czy jeszcze zwyczajnie przedszkolny a następny dopiero zerówkowy. kamisia04- szkoła w Wytownie to siostrzana mojej szkoły, prowadzimy teraz wspólny projekt z UE. myszka19840511-faktycznie dzieci duże, u mnie Kacper ma 4 lata i takie wymiary jak twój Maciej(16/17 kg i rozm 104/110), a Maja skończyła 2 i 11 kg przy rozm. 92 :D

Przyszłe mamusie z byłego WOJ.SłUPSKIEGO! Są takie na Forum?

16/11/10 18:01:16

No to się odzywam! Skoro już zostałam wywołana :wink: Gratulacje Cicha! Malutka jest słodka! Mojemu K. zawsze bardzo podobało się imię Estera :lol: U nas wszystko ok. Dużo pracuję. W weekendy mam jeszcze dodatkową robotę w Caritasie w Ustce. Jakoś leci.

Przyszłe mamusie z byłego WOJ.SłUPSKIEGO! Są takie na Forum?

21/08/10 22:10:59

Hej kobietki! Zaraz zacznie się ostatni tydzień moich wakacji :cry: :cry: Myślałam o konkretnym spotkanku, ale niestety - mają być deszcze... Ale nic straconego, jak będzie słońce można się umówić po południu. U nas ok. Maja rośnie i rozrabia, strasznie się ode mnie uzależniła przez całe wspólne lato, Kacper też. Będzie tragedia od 1 września.

Przyszłe mamusie z byłego WOJ.SłUPSKIEGO! Są takie na Forum?

14/07/10 08:47:02

Widzę, że wcale forum nie umiera! Reanimujecie je skutecznie dziewczynki! U nas wszystko ok. Kacper to przedszkolak pełną gębą, teraz na wakacjach razem z mamą. Maja mówi bardzo dużo, nie nosi pieluch wcale, w nony też nie. Wpadki na razie nie zaliczyliśmy. Jest trzy razy większym czortem niż brat. Dziewczynki, może znowu spotkanko w parku? Poszperam i wkleję parę zdjęć.

Przyszłe mamusie z byłego WOJ.SłUPSKIEGO! Są takie na Forum?

13/03/10 07:37:30

Cicha-mam neta. W pracy wszystko ok. Bardzo fajnie mi się pracuje w tym miejscu i myślę, że zostanę tam już na stałe. Maja budzi się z suchą pieluchą i w ciągu dnia chodzi też z suchą, jak chce siku to ściąga, siada na nocnik. Oczywiście zaliczamy wpadki, częściej gdy śmiga w samych gatkach.