40 stopni gorączki u niemowlaka

04/05/08 15:54:11

Witam! Mam problem, otóż mój 10 miesięczny synek od 6 dni ma gorączkę między 39 a 40 stopni, nie chce jeść, pić, ma wymioty i od 2 dni biegunkę.Byłam u jednego lekarza, który stwierdził,że to infekcja wirusowa i kazał obniżać temp, po nastepnych 2 dniach kiedy temp dalej nei spadała, przepisał mi Amotaks, jednak po następnych 3 dniach nic się nie zmieniło wręcz stan dziecka się pogorszył, poszłam do innej pani doktor ,która powiedziała,żę to prawdopodobnie od ząbków.... Fakt ,że dziąsła u góry są opuchnięte i i pewnie idzie jeden ząbek, jednam dziecko ma już 4 zęby i wcześniej przechodziło ząbkowanie bezobjawowo.Proszę o pomoc ,gdyż sama nie wiem co mam robić,lekarze zalecają jedynie obniżanie gorączki podając ibufen jednak to pomaga na 2 -3 godziny a poźniej gorączka znów dochodzi do 39 stopni...A dizecko nie chce w ogóle jeść :cry:

ciąża czy nie

14/10/07 15:28:41

NO WIEC Z ROBIENIEM TESTU WSTRZYMAŁAM SIE DOPÓKI NIE WZIĘŁAM TABLETEK DUPHASTON KTÓRYCH MIAŁAM WZIĄĆ 10, JEDNAK PO 8 DOSTAŁAM OKRES,JEST TROCHE INNYNIZ KIEDYŚ BO WOGÓLE MNIE NIE BOLI BRZUCH I JEST TROCHE BARDZIEJ SKĄPY,CZY TO NORMALNE???CZYLI RACZEJ W CIĄZY NIE JESTEM , CZY DALEJ ISTNIEJE TAKA MOŻLIWOŚĆ SKORO DOSTAŁAM OKRES????

ciąża czy nie

03/10/07 11:53:48

No dziwne dziwne torbiel kiedyś miałam, i lekarz powiedzial, że to nie torbiel.Czyli jezeli bede brala duphaston i dostane miesiaczke po nim, to oznacza,ze nie jestem w ciazy.Sama juz nie wiem, lekarz nie dal mi jasnej odpowiedzi,powiedzial,ze raczej to nie powinna byc ona, ale skad w takim razie ta kropka na usg??

ciąża czy nie

02/10/07 23:45:41

ojej czyli jest możliwośc że to ciąża skoro słuzówka jest gruba a ja myślałam,że jest inaczej,ale lekarz powiedział ,żeto moze być zwykłu pęcherzyk wmacicy wypełnoiny jakąs woda czyli taka możliwośc też istnieje??

ciąża czy nie

02/10/07 21:57:07

Ach i jeszce bym zapomniała,powiedział,że śluzówka jest gruba więc powinnam dostać miesiączke, czy gdybym była w ciązy to słuzówka byłaby gruba??