Jakie mialyscie dolegliwosci po pierwszym porodzie sn?

07/11/08 13:34:58

A więc tak: :) jejku jak pomysle, że poród była prawie 8 miesięcy temu..a mam wrażenie ze tak niedawno to byllo wszystko. jesli chodzi o pytania: 1) problem z siusianiem i zaparcia - hmm...siusianie w kilka h po porodzie ale dlatego, ze nie chcialo mi sie wstac po prostu :) zaparć w ogole 2) hemoroidy - nigdy przed i po 3) bolesne gojenie krocza po NACIECIU (jak dlugo sie goilo i kiedy po porodzie pierwszy raz kochalyscie sie) - to TO JEST NAJGORSZA RZECZ CHYBA JAKA MNIE SPOTKALA!! zabilabym tą babę co mnie nacięła.. generalnie samo nacinanie nie boli, nawet nie wiedzialam, ze nacianaja.. ale za to potem 4 dni ani siedziec, ani lezec, ani chodzic... zdjęcie szwów - NO COMMENTS - normalnie jak drugi porod. A poźniej ciagnelo itd. PO MOIM TRUPIE pozwolę na nacięcie raz jeszcze... szczegolnie,ze za pierwszym razem baba powiedziala, ze w sumie porod szedl ladnie i nacinac by nie trzeba bylo jakby nie byl wcześniak - bo to standardowo. Wg mnie wczesniak to nie byl noi ale OK :twisted: sex - o matko... z 8 tyg. po..ale generalnie baaaaaaardzo powolutku i delikatnie pierwsze 2 razy, bo wszystko bolało :( 5) zmiana anatomiczna pochwy powodujaca trudnosci we wspolzyciu (czy jakos sobie z tym poradzilyscie) - troszke wrazenie, ze strasznie wszystko jest ciasnawe ale potem samo chyba przechodzi 6) nietrzymanie moczu (jak dlugo mialyscie i jak wyleczylyscie) - nigdy

skaza białkowa - zniknęła? :|

30/10/08 14:15:32

nie znalazłam odpowiedzi a więc Witam, Mam pytanie do Mam, ktore maja doświadczenie ze skazą białkową... Otóz Mateuszek karmiony był piersią do 3 miesiąca - ale nie wylącznie, dostawał tez raz dziennie mleko nestle bo mialam b.malo pokarmu i od poczatku byl dokarmiany. Od 1 miesiąca do 3 miał potworne kolki - dosłownie 24/h. .. ja jadłam juz tylko kurczaczka gotowanego i chleb i chyba wodę tylko piłam w pewnym momencie dostał tez strasznego uczulenia - przed 3 miesiacem jak juz czesciej dawalam nestle. Wysypało go bardzo, uczulenie trwało kilka dni i lekarka powiedziala, ze to alergia na białko i przepisała Nutramigen. Zaczęłam go tym karmić, od tamtej pory kolki minely i od 3 miesiaca jadal wylacznie Nutramigen. Teraz ma 7 miesiecy, je juz zupki i obiadki przeróżne i teraz pytanie. Chcialam zrobić mu test czy nadal ma w ogole tą alergię na białko ale lekarka powiedziała, ze nie ma co bo to i tak nie wyjdzie - ...wiec generalnie 3 tyg. temu sama dalam mu mleko nestle takie normalne najpierw jeden raz... po kilku dniach kolejny...dostal tez obiad z cielęcinką i nawet desery "jogurtowe" hippa i NIC mu nie jest... zadnej krostki. Czy to mozliwe ze ta skaza już po prostu zniknęła?? a jesli nie to po jakim czasie powinno się pokazac uczulenie? czy macie doswiadczenie z tym jakieś?? czy to tak po prostu w pewnym momencie znika??

skaza białkowa - zniknęła?? :|

30/10/08 12:48:40

Witam, Mam pytanie do Mam, ktore maja doświadczenie ze skazą białkową... Otóz Mateuszek karmiony był piersią do 3 miesiąca - ale nie wylącznie, dostawał tez raz dziennie mleko nestle bo mialam b.malo pokarmu i od poczatku byl dokarmiany. Od 1 miesiąca do 3 miał potworne kolki - dosłownie 24/h. .. ja jadłam juz tylko kurczaczka gotowanego i chleb i chyba wodę tylko piłam :) w pewnym momencie dostał tez strasznego uczulenia - przed 3 miesiacem jak juz czesciej dawalam nestle. Wysypało go bardzo, uczulenie trwało kilka dni i lekarka powiedziala, ze to alergia na białko i przepisała Nutramigen. Zaczęłam go tym karmić, od tamtej pory kolki minely i od 3 miesiaca jadal wylacznie Nutramigen. Teraz ma 7 miesiecy, je juz zupki i obiadki przeróżne i teraz pytanie. Chcialam zrobić mu test czy nadal ma w ogole tą alergię na białko ale lekarka powiedziała, ze nie ma co bo to i tak nie wyjdzie - :shock: ...wiec generalnie 3 tyg. temu sama dalam mu mleko nestle takie normalne najpierw jeden raz... po kilku dniach kolejny...dostal tez obiad z cielęcinką i nawet desery "jogurtowe" hippa i NIC mu nie jest... zadnej krostki. Czy to mozliwe ze ta skaza już po prostu zniknęła?? a jesli nie to po jakim czasie powinno się pokazac uczulenie? czy macie doswiadczenie z tym jakieś?? czy to tak po prostu w pewnym momencie znika??

Czy miałaś nacięcie przy drugim porodzie sn?

27/10/08 15:37:48

wkurza mnie to nacinanie :[ caly porod to pikus przy tym jak to sie potem goi :[

Poród w 37 tyg. ciąży

27/10/08 15:34:16

ja urodzilam w 35t 1 d i Mati dostal 10pkt i rodzilam sn :)