JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

07/09/07 09:54:02

betinko nie stresuj się wszystko w swoim czasie -zdążysz urodzić. Rozumię że te ostatnie dni się ciągną ale to może wykorzystaj je na sen bo później może Ci go brakować.

JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

04/09/07 13:11:47

Niestety nie wkleję swojego zdjątka bo nie mam odpowiedniego sprzętu do tego. Wizyta u gina była chyba udana-na plusie od początku ciąży jestem już 7 kg(od ostatniej wizyty przybrało mi się tylko 70 dkg),wg lekarza ciąża przebiega dobrze choć ja już nie czuję się tak wyśmienicie,za dwa tyg. mam znów przyjść,i dostałam receptę na nos-pę forte w razie jakby już pojawiły się skurcze-bo wg lekarza z drugim dzieckiem poród przychodzi szybciej i może a nie musi tak się stać u mnie.

JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

03/09/07 19:31:07

Witam. Rozpoczęcie roku szkolnego chyba takie samo jak myśmy miały-dobrze że nic wymyślnego nie kazali dokupywać. Ja dziś byłam u gina i mój mały waży zaledwie 1660 gram-jak na 33 tydz chyba mało nie sądzicie. Nie obrócił się jeszcze główką i za dwa tyg jak nadal tak będzie to czeka mnie cesarka-tak bynajmniej lekarz mi powiedział. Szczerze to nie chcę mieć cesarki wolę rodzić siłami natury.

JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

01/09/07 09:04:54

Witam. Małe sprostowanko- Agula moja dzidzia raczej na pewno będzie z października a nie z września-termin mam na 26 października. Chociaż może sie zdarzyć że urodzę nawet w listopadzie to wszystko zależy kiedy się SZYMONKOWI znudzi siedzieć pod moim serduszkiem. :roll: Moje samopoczucie ostatnio cosik szwankuje-gdyż mały tak mocno sie wierci i co mnie zastanawia bardzo niziutko kopie-wierci się,tj.na wys. spojenia łonowego. Do tego dochodzi ucisk na pęcherz,na wątrobę i ogólnie jest mi coraz ciężej. Wczoraj dla poprawy humoru poszłam do fryzjera i z farbowanej blondynki przeistoczyłam się w czekoladową piękność :wink: :wink: z dodatkiem kilku pasemek w odcieniu blondu. Jak na razie nie umię się do swojego nowego wizerunku przyzwyczaić-jakoś tak dziwnie-ale jak co to pójdę znów i dodam więcej pasemek blondu i będzie ok. :lol: :lol: Pozdrawiam i zmykam na polowanie po sklepach(choć pogoda nie najlepsza), ale niestety muszę synowi kupić jakieś buty bo w poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego a on nie ma w czym iść. Wpadnę znów wieczorkiem. PA PA PA...... :lol: :lol:

JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

29/08/07 15:46:44

Mam nadzieję że sie tych rzeczy nie zapomina-a jak co to się nauczę od nowa.