co słychać sierpniowo-wrzesniowe mamuski 2006?

14/12/11 11:34:01

Dziewczyny zmieniły się u Was w przedszkolu opłaty? U nas od grudnia naliczają stawki godzinowo, rozliczają co pół godziny, a nie jak było do tej pory stała opłata. ? No i jak dziecka nie ma w przedszkolu to się nie płaci, a wcześniej opłata stała nie ulegała zmianie. No i nasze dzieciaczki nie muszą iść do szkoły :D od września.

co słychać sierpniowo-wrzesniowe mamuski 2006?

17/11/11 21:14:42

To już się faktycznie to zmieniło? bo ja myślałam, że to nadal obietnice.... Ja też nie posyłam Emi. A i mam nadzieje, że Robert nie pójdzie. U nas od opłat stałych odliczeń nie ma, tylko od wyżywienia. Moja Emi to chodzi na kółko: szachowe, plastyczne (te dwa darmowe), na rytmikę i angielski i na teatralne - w grudniu jada do teatru. Tylko na tańce nie chciała chodzić. Efekt jest taki, że w domu jesteśmy o 16 / 17. Robert natomiast szachy, rytmika, tańce i angielski. Tak sobie wybrali, aż byłam w szoku. No ale jak chcą to niech chodzą.

co słychać sierpniowo-wrzesniowe mamuski 2006?

17/11/11 10:59:16

Anula straszne te opłaty. Dla mnie nawet na plus wyszło. W tamtym roku musiałam płacić dwie pełne opłaty stałe czyli po 170zł. W tym roku za drugie dziecko jest połowa! Czyli 180 + 90 za opłaty stałe. Do tego wyżywienie 5ł stawka dzienna, no i zajęcia dodatkowe płatne extra. A czemu myślisz, że taki podział to bzdura? Podzielić sześciolatki? Nie jestem za posyłaniem dzieci od sześciu lat do szkoły i mam nadzieje do końca, że tak się nie stanie. Ale jeśli dojdzie do tego to moim zdaniem lepszy taki podział na półrocza niż jakby cała chmara maluchów miałaby iść do pierwszej klasy. Nie wyobrażam sobie tak dużej ilości maluchów.. o innych sprawach nie wspominając. Jest różnica dzieci urodzonych w styczniu/lutym czy marcu np. w stosunku do dzieci urodzonych pod koniec roku. Oczywiście istnieją jeszcze indywidualne predyspozycje każdego dziecka. No ale trzeba to jakoś "rozładować".

co słychać sierpniowo-wrzesniowe mamuski 2006?

01/08/11 12:27:51

Ja teraz żałuje, że nie posłałam moich na dyżur - ich przedszkole ma właśnie od 01 do 12 sierpnia. No ale kto wiedział, że taka pogoda będzie :? My jeździmy na kryty basen lub chodzimy do figloparku. W domu uwielbiają bawić się ciastoliną. W połowie sierpnia prawdopodobnie odwiedzimy pradziadków - na wsi, jak mówią: "pojedziemy na farmę". Tam jest bardzo dużo zwierząt - krówki, świnki, kaczki itp. no i oczywiście konie :lol: moja Emi w tamtym roku spędziła z nimi dużo czasu. Lalki kukurydziane... nie ma to jak oderwać się od miejskiego zgiełku :wink:

co słychać sierpniowo-wrzesniowe mamuski 2006?

30/05/11 09:32:02

W Lidlu są fajne rzeczy ale u nas niestety nie mamy. Kurcze te zestawy do robienia baniek to fajny pomysł. Moje Robaczki to uwielbiają :) Na sandałki czekamy, zamówiłam nie przez Allegro bo dokładnie rok temu wyczekiwałam na paczkę i się jej do dnia dzisiejszego nie doczekałam - trafiłam na oszustkę!! Odtąd nie kupuje rzeczy z Next przez Allegro. Teraz wchodzę na next / halens i tam mogę nacieszyć oko. Wysyłka od 7 - 21 dni ale płatne przy odbiorze. Można zwrócić w razie w.