mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

30/01/12 21:36:40

Dziewczyny 3lutego jest bal karnawałowy w Bawilandii Kubuś, koszt 20zł czas trwania 2h. Byłam z Michasią na balu Hallowen i było bardzo fajne. My idziemy i liczymy na towarzystwo :lol: Aha...zapomniałam jeszcze dodać, że Michasia ma trzy stroje: czarownice, księzniczkę i motylka,mogę dwa pożyczyć, w zależności od tego co moja dama wybierze :lol:

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

28/10/11 21:38:18

Jaga spotkanie w środę o 17 w Trattori :lol: Cały dzień nosiłam sie z zamiarem że do Ciebie zadzwonię i za każdym razem dzwonił ktoś z firmy i mi przeszkadzał aż wkońcu zapomniałam i przypomniałam sobie teraz a to chyba nie zbyt stosowna godzina na pogaduchy więc piszę tutaj :wink: Wszystkie Mamusie oczywiście zaproszone :lol:

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

22/10/11 18:59:17

Jaga to widzę, że wszędzie ten sam wirus, Michasia w październiku była 5razy w przedszkolu i też mamy ''coś'' czego nie możemy wytępić. Od trzech tyg katar, zielony, żółty, gęsty, osadzony w zatokach i nic nie wylatuje z nosa tylko siedzi w zatokach!!!Od 1,5tyg kaszel, na początku był suchy tylko w dzień a po podaniu pulmeo zrobił się odrywający, mokry i tylko w nocy!!masakra, noce nie przespane, od czwartku mamy anntybiotyk Baktrim, jest nieco lepiej ale szału nie ma :roll: Jaga, jaki Wy macie antybiotyk?i u jakiego laryngologa byłaś :?: Na zumbe oczywiście, że chodzę, haaaaaaaaaaa i to z kim...uwaga, uwaga z SZOTKĄ :!: narazie byłyśmy dwa razy i ten drugi raz przynajmniej mi sie bardziej podobało, pierwszy średnio...ale ogólnie siłownia jeszcze z sauną chyba bardziej mnie ''pociąga'' :wink: Malinowa bardzo tania i bardzo fajna siłownia jest w POWER FIT, na ciasnej bądź w Europie. Wejdź na stronę www to zobaczysz cennik. Co do spotkania ja jak zwykle ejstem zwarta i gotowa :lol: tylko radzę się pośpieszyć z organizacją bo niebawem mam zamiar uruchomić karnet również na aqua arebic i ciężko będzie mi znaleź czas w tyg na spotkanie dopóki nie skończę karnetów :P no a potem święta i będziecie biadolić, ze sprzątacie itp 8) Mamuśka a co ze schadzką u Ciebie :?: :?:

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

09/10/11 20:38:18

Szotka...wymaz u mnie wykazał paciorkowca i pomógł w wyleczeniu, ponieważ diagram wykazał na jakie antybiotyki paciorkowiec jest uodporniony a na które nie. Na Twoim miejscu bym się nie zastanawiała bo to przecież ani nie boli ani nie szkodzi, pobranie próbki trwa 2sekundy. Ja mam na listopad wizytę u Grabowskiej jak chcesz to mogę zapytać czy Cię przyjmie.

mamusie z Sosnowca odzywajcie sie

08/10/11 19:49:23

Szotka ja miałam wymaz z gardła robiony jak byłam zdrowa ale nie wiem jakie są wskazania u dzieci ja byłam wówczas nastolatką. Co do przedszkola to chyba nikt Ci mówić nie musi, że chorób nie unikniesz więc albo się zacznij przyzwyczajać albo zabieraj już Wikę z przedszkola :wink: Nasza Michasia we wrześniu już była chora dwa razy z tym jeden raz 2tyg, po tej chorobie była dwa dni w przedszkolu i nie chce krakać ale coś dziś za często kaszle :twisted: i co...ponoć dziecko się uodpoarnia w pierwszym roku przedszkola...śmieszne nie :?: Co do fotelika my rok temu kupiliśmy cybexa solution z isofixem...i jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolna z fotelika...i poradzę Ci, że jak masz zamiar kupić to właśnie pod koniec roku bo ten model kosztował ok 1000zł a na koniec roku z wyprzedaży modelu zapłaciliśmy coś ok 800zł. Te foteliki są też z wersją bez isofix i są wówczas ok 300zł tansze ale jak masz w samochodzie możliwość zamontowania z isofixem to polecam ponieważ jest mega super zabezpieczenie fotelika...Michasia musiała sie przyzwyczaić do tego fotelika, troche na początku narzekała ale teraz też go uwielbia :lol: i uwaga jak śpi rozkładam jej na tyle ile sie da i główka jej nie leci. Ania super, że odnalazłaś się w nowej pracy i zorganizowałaś fajnie życie...szczęśliwa i spełniona mama to szczęśliwe dziecko :lol: Moja Michasia spędza teraz głównei czas z tatusiem lub babcią i extra się z nimi zżyła i już nawet nie robi na niej wielkiego wrażenia jak wracam z pracy. Mój mąż dumny jak PAW :!: Ćmielka....brrrrrrrr jak czytam o Twoim porodzie to odechciewa mi się bobasa w sekundzie :lol: a mowią że drugi poród łatwiejszy :roll: