Poród w Nisku

16/06/08 16:31:20

Zgadzam się, że dr Flis to bardzo porządny człowiek. Już kilka razy leżałam w szpitalu a ostatnio 2 tyg temu i wszystkie pacjentki bardzo Go chwalą. Przede wszystkim skrupulatnie przykłada się do swojej pracy, nie lekceważy żadnych objawów i ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Jeśli chodzi o położne, to nie można powiedzieć, że na oddziale położniczym są złe, ponieważ one się wymieniają. Raz pracują na ginekologii raz na położnictwie, widocznie trafiłaś na nieciekawą zmianę bo faktycznie nie wszystkie mają serce do tego co robią. Pocieszające jest to, że większość z nich jest naprawdę ok.

Poród w Nisku

21/05/08 14:23:55

O co chodzi?? Poza tym, że Dr Polski traktuje pacjentki podczas badania i wszelkich zabiegów gorzej niż przedmiot, to już raczej nic. Mi osobiście żarty nie przeszkadzają i to nawet najbardziej durne, ale w momencie gdy kobieta cierpi podczas skurczy (Panie po cesarkach może nie wiedzą jak to jest) a On, badając czy wykonując zabiegi rozmawia z położną o "pierdołach", nie zwracając najmniejszej uwagi na pacjenta, a przy tym wykonuje te wszystkie czynności co najmniej niedelikatnie, żeby nie napisać brutalnie, to chyba jest coś nie tak. Dodam, że nie są to wyłącznie moje odczucia. Jeśli chodzi o Piechnika- jak najbardziej pozytywnie. Polecam. Polski, słyszałam, że cesarki robi dobrze, ale cesarka nie ma nic wspólnego z naturalnym porodem.

Poród w Nisku

29/04/08 11:17:20

Stefka napisz na kiedy dokładnie masz termin i czy to pierwszy dzidziuś ( choć przypuszczam że pierwszy). A może wiesz już czy synek czy córeczka bo ja prawdopodobnie będę miała drugiego synka

Poród w Nisku

28/04/08 09:35:15

Jednak nie ma co się stresować, poza tym jednym lekarzem pozostali są w porządku a położne wręcz super!!!

Poród w Nisku

28/04/08 09:33:33

Miejmy nadzieję, że będzie na urlopie. Ja mam termin na lipiec i również mam nadzieję, że wtedy będzie na urlopie.