Majówki 2010!!! :)

01/10/09 20:28:00

Witam dziewuszki te nowe i te już od jakiegoś czasu obecne. Korzystając z okazji, że mój mały skarbek wcina jutrzejszą zupkę pomidorkową pisze. Byłam wczoraj u gina i jest wszystko w porządku. Dzidzi rośnie 9 tydz, serduszko bije, badania mam super a termin na 30 kwietnia haha czyli nie majówka, chociaż kto wie. Drugi pęcherzyk pusty jeszcze się nie wchłonął ale mam się niczym nie martwić bo jest ok. Gin zrobił mi jeszcze wymaz z szyjki wyniki za tydzień. Kolejna wizyta 21.10 będziemy robić szczegółowe usg pod kontem zespołu downa (profilaktyka) Cieszę się niezmiernie. Pozdrawiam wszystkie.

Majówki 2010!!! :)

30/09/09 11:26:06

Oliwka82 biegnij do innego lekarza i nie trać nadziei. Anetti mój Miki jak miał tak 1,5 roku to nie chciał robić kupki, po prostu wstrzymywał, to trwało 3 miesiące i myślałam że się wykończę. Robiłam lewatywy, dawałam śliwki i wymuszałam, ale kupowałam też syrop Lactulosum, działa w ten sposób, że zbiera wodę z jelit żeby ta kupka nie była twarda i ma właściwości lekko przeczyszczające. A twój maluch stęka, wstrzymije czy tak po prostu nie robi?

Majówki 2010!!! :)

29/09/09 10:56:22

Melduje, że żyje i wcinam w pracy drugie śniadanko, rano był bajgiel i serek homogenizowany a teraz rogal, masełko i miodek naturalny. Ja dzisiaj odbieram badanka a jutro o 16.30 wizyta u gina, zobaczymy czy drugi pęcherzyk się wchłonął bo jak powiedział gin już nie będzie się rozwijał no i czy wszystko w porządku z dzidzi. oliwka82 trzymam kciukasy. U mnie też pogoda deszczowa ale o dziwo śpiąca nie jestem może dlatego, że sporo robotki w pracy.

Majówki 2010!!! :)

28/09/09 11:08:27

AlaRM łe to byś miała problem z głowy z suszeniem hehe. Co do spania to mój M. mówi że śpie bardzo niespokojnie, kręcę się wierce, ale tak to zasypiam na lewym boku i jak w nocy się przebudze to śpie raz na brzuchu, raz na plecach z rękami do góry, to na bokach więc narazie tak różnie. Zauważyłam pierwsze szpecące efekty uboczne ciąży, porobiły mi sie na nogach pajęczaki, w pierwszej ciąży też miałam w jednym miejscu takie skupisko sine, ohyda, ale cóż mam tendencję bo u mnie to rodzinne, a i wszystko zniose aby dzidzi zdrowe.

Majówki 2010!!! :)

28/09/09 10:28:02

Aniołek zazdroszcze grzybobrania, u nas jakoś grzybów nie widać susza straszna a tak lubie chodzić po lesie. U mnie mdłości są ale nie codziennie, jak wypije herbatkę i coś przgryze to mija. Apetyt mi dopisuje i w sumie nie mam zachcianek ani na słodko ani na kwaśno aby jeść i wszystko mi smakuje. Metalicznego smaku w ustach na szczęści nie mam i w ogóle czuje się świetnie, chociż wieczorkiem tak 21 już śpie, zasypiam najczęściej z synkiem czytając mu bajkę bo bez tego nie zaśnie. Co do seksu to ochota narazie mi przeszła, może wróci hehe, w pierwszej ciąży też tak miałam, tak ok 4 miesiąca ochota wróciła, ale i zmęczenie dopisywało więc róznie z tym bywało. Wizyte u gina mam w środę, jutro odbieram badanka, zobaczymy co tam się w brzuniu dzieje. A dziewuszki chodzicie na basem? U nas woda tylko z chlorem i w sumie nie wiem czy to wskazane, czy nie lepsza byłaby ozonowana a i boje się tych paciorkowców i grzybów bo to nigdy nie wiadomo co w tej wodzie.