Ciężarne z INOWROCŁAWIA !!!

19/04/08 17:01:03

...

Ciężarne z INOWROCŁAWIA !!!

17/04/08 18:43:10

Elfka trzymam kciuki! Ja pierwsze KTG miałam w 37tyg,wcześniej sie nie robi jeśli nie ma trzeba.Robia je w szpitalu,wczesniej trzeba sie zapisać telefinicznie.Wcześniej sie robi jeśli jest coś nie tak.

Ciężarne z INOWROCŁAWIA !!!

15/04/08 19:50:17

O tym wszystkim było już wcześniej. Ja chodze do Paneckiej.Prowadziła mi ciąże,a teraz "pomaga" zajść w kolejną.

Ciężarne z INOWROCŁAWIA !!!

09/04/08 21:32:20

Ja na niego mówie ordynator,bo nie wiem który to ten prawdziwy :lol: Wasilewski robił mi cc i zafundował mi gronkowca do rany przez co tydzień po porodzie sie rozeszła,a Staśkiewicz nie chciał mi przepisać antybiotyku,bo twierdził,ze to sie samo wyleczy,a sączyła sie ropa :shock: Po 3 miesiącach doszłam do siebie dzięki lekarzowi z innego szpitala,który złapał sie za głowe jak to usłyszał i przepisał antybiotyk.Osobiście odradzam ten szpital,ale jak w każdym znarzają sie takie sytuacje,które są raczej pojedyncze.Prawie każda mi znana kobieta,która rodziła w Inie jest bardzo zadowolona z porodu i opieki po. Nasz wózek ma pompowane kółka,ale są tam różne,my akurat wzielismy taki na paskach.Wózek jest głęboki,można zrobić z niego spacerówke,pod spodem ma duży koszyk.Oparcie jest trójstopniowe,na płasko,wpół leżąco i na płasko,szelkipięcio ktowe.Ja byłam z neigo bardzo zadowolona,to Adbor jakis tam,nie pamietam. Wracając do porodu to dziewczyny naprawde nie ma czego sie bać.Przeżyłam bóle krzyżowe i powiem wam,że mogłabym to znosić codziennie :wink: Jak sie zobaczy maluszka i usłyszy ten pierwszy płacz to zapomina się o wszystkim :P W trakcie porodu kobieta ma nadludzką siłę i pamiętajcie,że każdy skurcz zbliża was do spotkania.

Ciężarne z INOWROCŁAWIA !!!

09/04/08 15:37:15

Swojego najczęsciej ubieram w PEPCO w Inoroclawiu,to w skwerze handlowym WIKI na przeciwko McDonalds'a.Maja tam ubrania na noworodki jak i na starsze dzieci,a ceny też ok.