Kwietnióweczki 2009

25/08/09 15:19:56

Wiki właśnie się obudziła i muszę się nią zająć :)

Kwietnióweczki 2009

25/08/09 15:06:31

no właśnie nie dostałam, dopiero teraz, przed sekundą zarejestrowałam się Pani Administrator :)

Kwietnióweczki 2009

25/08/09 14:24:14

a gdzie jest tam? ja też chcę być tam :( wrócilam od fryzjera Wikusia śpi, zjadłam obiad i muszę trochę popracować powysyłałam trochę zaproszeń z nk :) pośledzilam Tiję i mam 8)

Kwietnióweczki 2009

25/08/09 10:26:50

hej ja nie mam nic przeciwko temu żeby zostać :) ja mam duzo roboty, wczoraj skończył mi się macierzyński musialam pojechać do firmy jutro mamy zdjęcia firmowe więc znów muszę jechać a w czwartek do lekarza medycyny pracy poza tym juz mam robotę i czasu mniej a wiadomo jak to jest ugotować coś trzeba, posprzątać, pobawić się z Wiki też chcę :) ale melduję, że u nas wszystko ok, Wiktoria baraszkuje właśnie w wózku na balkonie jak już się wbiję w ten nowy rytm to będę częściej, obiecuję :) na 12 idę do fryzjera żeby jakoś na te zdjęcia w pracy wyglądać miłego dnia!!

Kwietnióweczki 2009

23/08/09 10:10:55

dzień dobry, justyna o tak, te uśmieszki są najcudowniejsze na świecie :) tija dziękujemy bardzo za zaproszenie :) ja chętnie pozwiedzam Kraków bo znam bardzo słabo ;) z panokietkami to pojęcia nie mam :( lukola to dlaczego nie działa ten priv? z tą chustą to też kwestia wprawy, a jak wybierzesz się do KK to Ci na pewno pomogą i doradzą :) a jeśli chodzi o głowę to Wiki też nie lubi mieć schowanej, ale ona już mocno trzyma głowę, chowam jej jak zaśnie, ręce da radę schować ale trzeba się nakombinować ;) aga nieźle z tym kolesiem, cieszę się, że z zasypianiem coraz lepiej, my też używamy pampersów od początku i jestem zadowolona, trzymam kciuki za nowe własne M :) salma powodzenia z postem, zafasolkowanie nie zwalnia z tego w żaden sposób? izuleczek nie mamy, założysz? timara ale my chętnie przeczytamy zawsze co u Ciebie, mi tylko takie wypisywanie się z forum pachnie znów podziałem na dobre i złe mamy, dobre to te, ktore się z forum wypisują a złe to te, które tu piszą zamiast poświęcać czas dziecku, wiem, że nie to masz na pewno na myśli, ale jakoś mnie naszła taka refleksja... justyna nasza Wiki ostatnio coraz dłużej, dwie ostatnie noce zasypia o 21 budzi się 4-5 zje i jeszcze dosypia tak do 7... jeszcze niedawno budziła się o 2 na papu... ubranka narazie ok, ale 80 mam bardzo mało a to już następne w kolejności... coś w tym jest z tym smokiem, my Wiki dajemy też tylko do zasypiania albo na spacerze jak marudzi, taki zatykacz czasem ;) ruttka czasem przydałoby się wyłączyć myślenie, co? ;) nie zamartwiaj się na zapas! jeśli lekarka ma jakieś wątpliwości to lepiej sprawdzić... wszystko dobrze się skończy <przytulam> jedziemy dzisiaj do mojej chrzesnicy, uciekam, buziaki ps. a gdzie asterka, dawno jej nie było, co nie?