Czy sa tu przyszle mamusie z Irlandii???

16/02/08 15:17:23

Witajcie !! Bardzo dawno nie zaglądałam na forum,bo znowu mam problemy z małą :( ma wystający pępek z taka okrągla kulką ktora jest czerwona, ropieje od wczoraj saczy sie z tego krew... Bylismy u lekarza ale oczywiscie jak narazie przepisali tylko antybiotyk, ale mamy wizyte umowioną w szpitalu na poniedzialek,maja robic malej zabieg- pędzelkowanie srebrem . Czy któraś z Was słyszała o takim zabiegu?? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedz P.s do galerii dołącze pare fotek małej :)

czy jest jakaś mama mieszkająca w Irlandii lub Wielkiej Bryt

16/02/08 15:15:49

Witajcie !! Bardzo dawno nie zaglądałam na forum,bo znowu mam problemy z małą :( ma wystający pępek z taka okrągla kulką ktora jest czerwona,od wczoraj saczy sie z tego krew... Bylismy u lekarza ale oczywiscie jak narazie przepisali tylko antybiotyk, ale mamy wizyte umowioną w szpitalu na poniedzialek,maja robic malej zabieg- pędzelkowanie srebrem . Czy któraś z Was słyszała o takim zabiegu?? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedz

Czy sa tu przyszle mamusie z Irlandii???

04/01/08 21:04:06

Hejka !! Znowu wklejam zdjęcia naszej pociechy :) (chociaz jedno wkleje tutaj a reszta w galerii) [url=http://imageshack.us:2jbzwwhf] [/url:2jbzwwhf] Ijak Wam się cioteczki podobam ??? :)

Czy sa tu przyszle mamusie z Irlandii???

02/01/08 20:09:52

Witjcie Kochane!! Dzis byłĄm z Olivią u GP (wizyta kontreolna- mala ma juz 6 tyg. ale szybko zleciało) Zapytał mnie o antykoncepcje.. i przepisał mi tabletki Yasmin. Mam pytannko, od kiedy moge zaczac je brac?Musze czekac na pierwsza miesiaczke?? Jak to jest?? ( jestem w tym zielona) Z gory dziekuje Wam za odpowiedz... (seksu mi sie chce :wink:

Czy sa tu przyszle mamusie z Irlandii???

31/12/07 19:52:51

Czesc dziewczyny!!! Gratuluje każdej rozpakowanej mamusi :) A dla wszystkich : http://sylwester.seoplus.eu/?name=Agnieszka P.s mam do Was pytanko- czy zmiany skorne na twarzy u malenstwa mozna posmarowac sudocremem???