Wasz brzuch po ciąży

19/02/09 23:06:48

Witam jestem 9 m-cy po porodzie i też mam jak koleżanka 83 cm w pasie...w samym brzuszku 90 ( na dole), robię brzuszki od nowego roku regularnie i zobaczymy;-)Wcześniej ćwiczyłam od czasu do czasu i nosiłam pas ,dobra sprawa...ale jakoś w moim przypadku ten brzuszek pooowoli schodzi. Po ciąży długo pytali mnie kiedy rodzę:-) a w m-c czy dwa po porodzie to naprawdę była tragedia!!...dzidzia mnie porozciągała a jestem nie wysoka ale walczę!Pozdr. :)

Kamień Pomorski-szpital

13/04/08 10:34:25

[quote="fiona25":ccyos08l]Witam mam termin na 20 kwietnia i chciała bym rodzić w tym szpitalu. Czy może mi ktoś podpowiedzieć co powinnam zabrać ze sobą do szpitala dla dzidziusia?
witam dopiero teraz gdyż właśnie wróciłam z owego szpitala z powodu m.in.miękkiej szyjki i małego rozwarcia a dzidzia ma jeszcze czas :) Dla dzidziusia trzeba mieć: - pampersy 2-5 kg - husteczki np. Nivea nawilżane i husteczki higieniczne - oliwka - kaftaniki 3 szt. - śpiochy 3 szt. - pieluchy tetrowe 3 szt. - rożek Dla siebie: - karta ciaży - ubezpieczenie - dowód osobisty - koszula nocna ( 2-3 najl;epiej takie do karmienia, są wygodne_ - szlafrok - przybory toaletowe - termometr - podpaski - klapki pod prysznic + klapki, kapcie do chodzenia sobie normalnie :-) i co ci jeszcze osobiście potrzebne ;-) Pozdrawiam:-) :D Życzę ci lekkiego i szybkiego porodu, ja mam jeszcze czas pocz.maja / kon.czerwca

Czerwcowe Szczęścia

23/03/08 22:46:32

Również przyłaczam sie do życzeń, spóźnionych , lecz z serca płynących :) Dużo zdrówka dla wszystkich. W poniedziałek lany zajączek zalany, kury z nim tańcują, jajka mu malują. Kogut wciąga kreskę - podkręca imprezkę, cała sala się buja dj gra Alleluja. Z świątecznymi życzeniami Mariusz & Małgosia + Julia inside :)

Kamień Pomorski-szpital

14/03/08 11:20:52

[quote="fiona25":hgz1u08y]Witam mam termin na 20 kwietnia i chciała bym rodzić w tym szpitalu. Czy może mi ktoś podpowiedzieć co powinnam zabrać ze sobą do szpitala dla dzidziusia?
Witaj :-) Spróbuję się zorientować i dam znać. Skad dokładnie, aktualnie jesteś? Pytam, bo wiedzę, że w tym naszym szpitalu jest cały przekrój od Świnoujścia, po Gryfice, Sz-n nawet :-) Pozdrawiam

Czerwcowe Szczęścia

31/01/08 17:36:26

Hej kwiatuszki. Mam pytanko, co można zrobić aby mieć wyższy poziom hamatokrytu HCT? Ostatnio miałam 41.8 a teraz 38.1, jestem teraz w 20tyg. a poprzednie badania oczywiście były m-c temu. Troszkę się zdenerwowałam, jem buraczki i marchew. Mam też troszkę podwyższone krwinki białe WBC 12.2, a norma 3.5- 10.0. Będę wdzięczna za porady :-) Ale nawcinałam się dziś pączusiów , mam nadzieję, ze wy też leżycie do góry brzuszkami :-))) Pozdr.