PRUSZKÓW-MAMUSIE

19/11/07 13:38:26

Dzięki Dziewczyny za informację :) Połaziłam po sklepach w Pruszkowie z art dzieciecymi i ostatecznie kupuję mebelki przez sklep Agatka na Wojska Polskiego. Zobaczymy jak to będzie.., cena na razie przyzwoita i mają przywieźć do domu :), tylko czeka sie ok 1 miesiaca :( Dzieki Dziewczyny za szybką odpowiedz na posta. Dobrze, że chociaż kilka nas jest na tym forum :) Pozdrawiam Marta

PRUSZKÓW-MAMUSIE

15/11/07 09:45:54

Dziewczyny, potrzebuje pomocy, rady... Szukam w okolicach Pruszkowa sklepu, hurtowni gdzie można zamówi mebelki do pokoju dziecięcego firmy Klupś. Może znacie jakieś adresy? Wiem, że większość hurtowni nie dowozi towaru do kupującego :( a nie bardzo mi sie widzi jechanie kilka razy gdzieś na drugi koniec Warszawy po meble, które prawdopodobnie nie zmieszczą mi sie w samochodzie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam M.

PRUSZKÓW-MAMUSIE

15/11/07 09:40:36

Szkoły Rodzenia "Powitajmy Je razem", położnej Iwony Stefaniak tel. 603099771 Pozdrawiam M

PRUSZKÓW-MAMUSIE

22/10/07 11:48:36

Moj termin jeszcze "odległy" bo na grudzień ;) ale też chętnie posłucham opinii mam z Pruszkowa o porodach w tym mieście . Ja mam pytanie o to czy w szpitalu w Pruszkowie przy porodzie trzeba miec ze sobą ubranka dla niemowlaka, pampersy itd czy dopiero ubranka będą potrzebne przy wypisaniu do domu a wcześniej szpitalne ? A i jeszcze czy muszę mieć swoją koszule nocne i szlafrok czy to też jest szpitalne ? Pozdrawiam

PRUSZKÓW-MAMUSIE

05/10/07 19:49:01

[quote="84gosia":18vp5ws4]hej dziewczyny Mam pytanko: Czy któraś z was była ze swoją pociechą na basenie w Pruszkowie? Ale tak indywidualnie a nie na zajęciach.
Pozwolisz 84gosiu, że skorzystam z Twojego postu by zapyta o basen w Pruszkowie ale mamy z brzuszkami. Wiem, że na basenie prowadzone są zajęcia dla kobiet w ciąży. Dzwoniłam i niestety okazało się , że nie ma chętnych :( ( zainteresowana byłam ja i jeszcze jakaś dziewczyna - niestety to za mało ) Może przyszłe mamusie z Pruszkowa pomyślą o swojej kondycji i o plecach przede wszystkim i spotkamy się na zajęciach na basenie ??? Co Wy na to ? Pozdrawiam MartaŁ.