czy są tu ZABRZANKI? :)

11/01/09 20:44:30

Witam dziewczyny :) Miło poznac nowe forumowiczki, powodzenia w staraniach :) Gugulek widzę, że u Ciebie wojna o imiona ;) . U mnie też była ale w końcu jakoś udało się dojsc do kompromisu. Trzeba konsekwentnie drążyc aż facet się przełamie. Hania, Martynka i Maja to też moje typy. Jak drugą będę miała też cóeczkę to pewnie będzie Martynka. Małaczarna Nadinka jest śliczna, a opis Twoich przeżyc naprawdę wzruszający :) Ainko ja mleczko przechowywałam w lodówce do 2 dni, a w temperaturze pokojowej do 8 godzin. No i DArunia nie miała problemów. Nehel wydzwaniaj co jakiś czas do żłobka, bo może się coś zwolnic w międzyczasie. Super że udało Ci się z pracą, zawsze to mniej stresów. Tiga sporo stresów miałaś. Ale ostatnie wieści pomyślne gratuluję :D Chyba Wam jeszcze nie mówiłam, Darunia od początku stycznia już sama ładnie chodzi bez pomocy. Wczoraj zauważyłam że wyszła dolna prawa dwójka. Także ma juz na stanie 7 ząbków :lol: . Jak tak pisałaś Tiga o ciąży to mi się też zamarzyło...mile wspominam ten stan. Ale przynajmnie do przyszłego roku poczekam na zajście ;) Pozdrawiam... ps postaram się częściej odwiedzac, bo potem nigdy nie nadążam :roll:

czy są tu ZABRZANKI? :)

04/01/09 22:05:26

Witam, GRATULACJE dla Małej i uściski dla malej Nadinki :) !! Dziś mieliśmy kolędę, Darunia najpierw śmiała się do ministranta, potem zaczepiala księdza także w końcu wziął ją na kolana :D . A wogóle zapomniałam sie pochwlic że mój szkrab coraz lepiej samodzielnie chodzi, coraz częściej samodzielnie spaceruje :) Pozdrawiam Dobrej nocy

czy są tu ZABRZANKI? :)

03/01/09 10:48:13

Hej dziewczyny :) Mała szybkiego i łatwego porodu :) ! Apropo chodzików, Darunia ma chodzik ale rzadko go używamy, poza tym pierwszy raz była wsadzona do chodzika jak już sama potrafiła chodzic przy meblach. Ambra oblał mnie na skrzyżowanku po pół godzinnej jeździe na mieście, zdawałam akurat jak była śnieżyca 19.12, nie widac było wogóle pasów, koleś zajechał mi trochę samochodem no i nie wiedziałam jak mam się ruszyc :? , więc stałam jak sierota :roll: .Egzaminator nawrzeszczał na mnie co ja najlepszego zrobiłam bo mieliśmy już wracac do ośrodka, ale prawko przeszło mi koło nosa :? Miłęgo weekendziku :)

czy są tu ZABRZANKI? :)

01/01/09 18:59:22

Hejka :) wpadłam tylko złożyc życzenia... SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2009, ZDRÓWKA, UŚMIECHU I SPEŁNIENIA MARZEŃ :)

czy są tu ZABRZANKI? :)

24/12/08 10:07:02

Witam dziewczyny po dlugiej nieobecności na forum, ale tego dnia nie mogłam sobie odpuścic... U nas wszystko w porządeczku Darunia ładnie rośnie, jest zdrowiutka ma póki co 4 ząbki, ale kolejne 2 już prawie się przebily... zaczyna pomału robic samodzielne kroczki, narazie nieporadne :) Z innej beczki w ostatni piątek miałam egzamin z prawka, niestety oblałam na mieście po półgodzinnej jeździe...następny egzamin za 2,5 miesiąca :? W sumie to przede wszystkim wpadłam złożyc świąteczne życzonka co też teraz uczynię.... Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, miłej atmosfery rodzinnej, udanych prezentów, uśmiechu i radości nie tylko w te Święta życzy Wiolka z rodziną :) [url=http://www.fotosik.pl:2vqgeco4] [/url:2vqgeco4] A tu jeszcze mój świąteczny najkochańszy Elfik ;)