MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

29/11/09 17:07:36

Obejrzałam ich stronkę ale mnie nie przekonała :) Trzeba obejrzeć "na żywo" :)

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

29/11/09 16:46:39

Hej Kubiko :) O właśnie, może znacie jakieś fajne przedszkola? I ważne pytanie - była juz któraś z Was z maluchem u dentysty? Możecie polecić jakiegoś dziecięcego dentystę od nas lub z okolic? Kubiko, teraz Alex namietnie bawi się klockami, układa puzzle, maluje, gra na pianinku, bawi się samochodzikami na parkingu ze zjeżdżalnią. Gdy był w wieku Twojej córci to chyba bardzo lubił zabawki na sznurku, takie do ciągnięcia lub do pchania. No i oczywiście różne cuda z przyciskami, światełkami i różnymi dźwiękami.

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

29/11/09 08:44:01

Cześć! U nas tez wszystko w porządku. Od stycznia planuję oddać Alexa do przedszkola a siebie do jakiejś pracy :wink: Alexio sporo mówi, stara się klecić zdania. Jest jeszcze bardziej ruchliwy niż kiedyś, wszędzie go pełno. Powoli zaczyna rezygnować z dziennej drzemki. Na spacery coraz częściej wychodzimy bez wózka. Fajne zdjęcie, Kasia!

drugie dziecko w drodze, starszy syn nie chce spać sam

26/11/09 21:48:15

Ja1975 trzymamy kciuki! Jeszcze myślałam o takim sposobie, aby przejść się z młodym do jakiejś koleżanki, której dziecko śpi samo i przy małym się pozachwycać, że to drugie śpi samo, ma swoje łózeczko, swój pokój i takie tam.. może zadziała?

Nieprawidłowy zgryz

23/11/09 22:34:14

Mój prawie dwuletni synek ma nieprawidłowy zgryz. Dolne ząbki są bardziej wysunięte do przodu niż górne. Podejrzewam, że to wada dziedziczna (tak samo ma jego tata) ale chcę z nią walczyć. Czy dziecko którejś z Was miało/ma taką wadę? Co robić? Może są jakieś ćwiczenia typu dziwne minki, czy wydawanie jakichś odgłosów?