...::: Styczniówki 2010 :::...

02/10/09 13:08:10

cześć dziewczyny, mam chwile wolengo w pracy to pomyślalam ze zobacze co na stycznióweczkach slychać..... Mam termin na 10-tego, czekamy na córeczkę (bo chlopaka już mamy:) ) ale z imeiniem problem .... bedzie chyba Maja albo Gaja - sami nie wiemy jeszcze. Z tym przenoszeniem się na wątki kiepska sprawa, my się z listopadówkami tez przeniosłyśmy na prywatne i jest super :) Znaczy w sumie tak samo :) ja glukoze odbieram pewnie dzisiaj albo w poniedzialek, ale mi ginek kazal robic od razu obciążenie 75 g - tragedia jak trzeba bylo to wypić - pierwsze 2 lyki ok, ale potem juz tylko pod gorkę .... Ewik, mnie tez brzucho ciągnie i pobolewa - szczegolnie wieczorem - nie wiem, moż eprzemęczona jestem po calym dniu, ale tez się denerwuję .... W poniedzialek idę do lekarza to sie przekonamy. ja byłam chora 2 tygodnei i oprócz mleka z maslem i miodem, kropi euphorbium i syropu z cytryny nie leczylam się. I przeszło, takze i wam zdrowka zyczę :)

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

21/08/09 10:40:56

a ja wkleiłam nas do galeryi - cała wielką galerię żebyście miały co oglądać :-) Olla jak tylko ania mi wyśle do Ciebie numer to dzwonie i się umawiam - ja z Allianza się umówię :-) A na prywatną wizytę do domu to i tak Cię zaproszę ;-) Może się zdecydujecie na segmencik obok nas :-) ToJa jestem strasznie ciekawa jak ściany .... izu trzymam kciukasy

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

20/08/09 13:19:16

hoga, wieczorkiem wkleję Ci zdjęcie tymkosia jak jemu żebra wystają to się uleczysz z hubusiowych żeberek :-) I staję na glowie żeby on coś jadł żeby go utuczyć ,ale widac taki jego urok :-) ania, no popatrz jaka niespodzianka, dobrze że potajemnej randki nie mialaś :-)

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

20/08/09 11:48:16

niecha, dieta nie dieta, na pewno dobre lody z bita śmietaną by na ból głowy pomogły hihi :-) :-) :-)

Listopadowe skarby 2007 i ich szczęśliwe mamy :) (2)

20/08/09 09:24:31

hej Izu, ja zdjęcia wrzucę dzisiaj bo mam ponad 600 na lapku, na którym gra mężuś a ponieważ on sie straaaasznie za ta swoją gierką stęsknił to mnie nie chce wpuścić :-( Ale dziś go wygonię .... Olla, ja jestem na działalności, i naprawdę bardzo się cieszę fakt, ze przez pól roku nie będę miała żadnych dochodów ale i tak mi się to opłaca póki co :-) A można do Ciebie przyjść prywatnie do tej multi-medica? Albo zaprosić Cię na prywatną wizyte do domu ?? :-) To bym z Tuśkiem przyszła bo on ma 1 bardzo brzydkiego zęba - zaszedł mu w 1/3 takim jakby kamieniem żółtawym - nie wiem co to jest .... jejku podziwiam Was za te diety, ja tez się wezmę ale za kilka miechów i jak hoga kupię sobie przyrząd i będę ćwiczyć a co !!! rany ten mój suwaczek na dole pokazuje że już połowa ciąży za mną, kiedy to minęło??