* LIPCÓWECZKI 2013! *

03/01/13 19:50:58

Witajcie dziewczyny. Ktoś pytał o zwolnienie ? Ja jestem od 1 stycznia na zwolnieniu ale nie ciążowym. Chodziłam tak ze swoim przeziębieniem, że aż wychodziłam zapalenie oskrzeli i strun głosowych i w konsekwencji jestem na antybiotyku. Jutro idę na kontrolę trochę mi się polepszyło, ale jeśli lekarz uzna , że mi potrzeba jeszcze kilka dni to się wcale nie obrażę. Ja też miałam dziś umówioną wizytę. Niestety nie odbyła się bo w gabinecie odbyły się straszne sceny. Czekałam sobie spokojnie na swoją kolej, trochę było opóźnienia. siedząca obok mnie kobieta została wywołana do gabinetu. Po jakiś dwóch minutach do poczekalni wyskoczyła nasza pani doktor z krzykiem żebyśmy dzwoniły po karetkę bo kobiecie odkleiło się łożysko, ma masywne krawienie i traci przytomność. Za drzwiami widok masakryczny cała podłoga we krwi. Wszystkie kobietki pobladły. Karetka w miarę szybko przyjechała a ponieważ nasza doktor pracuje też w szpitalu(tylko jeden w moim mieście) to pojechała razem z tą pacjentką na cesarskie cięcie. Ciągle jestem w szoku po tym co dziś przeżyłam.

* LIPCÓWECZKI 2013! *

30/12/12 12:58:36

elf mam dokładnie to samo. Ciągle myślę , że coś jest nie tak , w pierwszej ciąży się tak nie martwiłam pewnie dlatego , że byłam mniej uświadomiona. Co do porodu , rodziłam naturalnie z mężulkiem :) już zapowiedział , że tym razem ze mną nie pójdzie (zasłania się opieką nad starszym synkiem, a ja i tak wiem , że on się po prostu boi. Osobiście poród wspominam sympatycznie , nie bolało aż tak bardzo , na porodówce spędziłam tylko 3 godziny bo większość skurczy przeczekałam w domu. mogę rodzić SN.

* LIPCÓWECZKI 2013! *

28/12/12 11:08:44

A ja dziś od rana w kolejce w laboratorium stałam. Na 3 stycznia mam wyznaczoną wizytę i doktorka kazała porobić morfologię , toxo , cukier i jeszcze jakieś inne. Jak mi kobitka wszystko podliczyła to byłam lżejsza o 150 zł .

* LIPCÓWECZKI 2013! *

26/12/12 20:16:59

Dziewczyny może coś poradzicie . Dopadło mnie jakieś paskudztwo , chyba zaatakowało mi struny głosowe bo mam zmieniony głos jakiś taki zachrypnięty , ale bez bólu gardła . Piję herbatkę z miodem cytryną , malinową bo pokasłuję , ale co jeszcze z domowych sposobów polecicie?

* LIPCÓWECZKI 2013! *

08/12/12 17:38:10

Tak Tak dziewczyny :) Mała pomyłka jasne , że to 5,8 mm