JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

09/06/10 18:53:54

Gosia fajnie ze napisałas...mam nadzieje ze sie kiedyś poznamy... A pogoda?Jak nie urok...teraz te upały...ehh...dobrze ze w pracy mam chłodno:) POzdrawiam, Jogobella jak powórót do pracki?

JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

21/05/10 21:56:53

No hej...jestem i zyje...od wtorku pracuje w sklepie rtv agd i ciesze sie bardzo:)zadzwonili i od razu zaczelam prace:)narazie jest super,chociaz jest masa roboty i rzeczy do ogarniecia i poznania, zup[elnie nowych...ale wierze ze dam sobie rade:) A co u Was? A poza tym szukam niani i mam dosyc juz tej okrutnej deszczowej i zimnej pogody:/

JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

12/05/10 20:16:12

No wiesz, bo to już duuży chłopaczek jest:)a pomysl ze bedzie coraz bardziej ruchliwy:) No ja nie wiem co to bedzie...co ma byc to bedzie i juz...pozdrawiam i milego wieczorku

JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

12/05/10 19:24:45

No wlasnie...pogoda do bani,ani wysciubic nosa z domu:(:(:(:( Byłam dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy w sklepie z AGD i zostawilam jedno CV w hurt. spozywczej, zobaczymy....przyznam szczerze ze w tym AGD to by mi pasowało bardzo bardzo, no ale...do jutra czekam na telefon:) Jak nie to bedą następne rozmowy:) A jak Maluszek?? Hop Hop gdzie jestescie?

JASTRZĘBIE ZDRÓJ- czy jest ktoś może?

10/05/10 08:57:21

Hej...no jakos leci...tez bym chciala tak móc wrócic do pracy bez problemu:(:(:(ehhh.....no cóż... A poza tym wkurza mnie ta pogoda,bo teraz ja na wolnym,mąż tez był i co?leje i czas spedzony w domu:( grrr.... No dosyc narzekania, ide szukac pracy na stornach i wysylac cv:) Pozdrawiam...a gdzie reszta?