PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

03/06/09 21:46:29

dziewczyny wpadam i znikam. siedze znowu w tl. Igor zniósł rozstanie ok. tylko mniej jadł. a jak mnie zobaczył to się przyklepił do mnie na dobre 15 minut :) ale kochany jest i tak że tak grzcznie wysiedział ten tydzień. u mnie dalej nauka. pewnie spokojnie do was napisze za 2-3 tygonide:) sówka całuski dla Pawełka naszego/Twojego :P :) niech rośnie zdrowo :) palomcia śliczne spodenki i ta koszulka w krateczkę :) :) :) GUSIAK STOOO LAT :) :* >>>>PRZENOSINY jestem zdecydowanie za, tak jak pisze MagdaBis, ktoś podczyta podglądnie... a tak będziemy miały więcej swobody... to jak coś to dajcie mi znać bo ja ostatnio rzadko tu :) przez NK albo gg :) lecę do książek miłego wieczorku :) i w ogóle :)

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

30/05/09 21:01:55

dziewczyny melduję że żyję :) Igor u babci ok tylko mało je :) jutro w nocy do niego jade ale cwcześniej jeszcze kolokwium do którego tyle się uczę... już mam dość :( na nic czasu nie mam :( no to lecę.... miłego wieczorku i w ogóle :)

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

26/05/09 12:57:11

MŁODA MAMO [url=http://www.glitter-graphics.com:2v1qikko] [/url:2v1qikko] spełnienia marzeń!!! umieram z nadmiaru wiedzy.... już mam dość nauki... bleee... pani pysia nie mam pojęcia czym jest ten moment prawdy.nigdy nie oglądałam... więc nie wiem co napisać. ale myślę że mąż powinien sam się zdecydować... Natunia u nas dziś piękna pogoda. u dziewczyn pewnie też dlatego ich nie ma :) tylko ja jestem bo siedzę i nosa z za książek nie wychylam :p :) no na chwilkę wychyliłam żeby tu zajrzeć ;p maddie rozumiem ból jeżdżenia autobusem :p :) po Wrocławiu :) ciesz się i korzystaj z męża :D :) Agus no w sumie to masz chyba rację :) aco do mleczka to Igor od jakiegoś tygodnia nie pije. do tej pory dawąlam mu tylko na noc 240ml ale zaczęłam mu dawać teraz kaszkę. poza tym je dużo krowiego nabiału :) młoda mamo przede mną 3 egzaminy i 4potężne kolokwia i 1 małe kolokwium :) <wariat> :) no to lecę buzaiki

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

25/05/09 19:43:27

agus no ja tez się zastanawiała, ale chyba to było do nas wszystkich żebyśmy trzymały kciuki... więc mam nadzieję że sowa nie będzie zła... :)

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

25/05/09 12:52:06

ja od rana z głową w książkach... ale czas na przerwę, chyba pójdę zregenerować siły w wannie :) i potem wrócę do mojego kochanego Prawa Rzymskiego... :) firmowe ubranka zgadzam się z Agus że w więszkości są ok ale mi też nie raz zdarzyło się kupić z H&M i były gorsze od "bezfirmówek" :) ale generalnie ja mam wszystko po Karolu więc nie muszę kupować, a jak już coś kupuję to jakąś firmówkę bo nie muszę oszczędzać ;p co do męża lenia sprawa załatwiona :) nie powtórzy się więcej a co więcej on zajmuje się domem przez ten tydzień :) hihi :) imieniny u mnie się nie obchodzi. ja nawet nie wiem kiedy są moje :) Natunia walcz o pokoik jeśli macie takie możliwości... ja niestety nie mam więc Igor jest na nas skazany póki co... ale też bardzo chciałabym to zmienić... no to wieszam pranie i wskakuje do wanny :) buzi WIADOMOŚĆ OD SÓWKI: "Mały ma antybiotyk więc posiedzimy trochę (w szpitalu). był mocno oplatany pępowiną, podejrzewają nie dotlenienie, ale badania są dobre. obserwują. trzymajcie kciuki abyśmy szybko wyszli" dopisane-> zapomniałam wam napisać że chyba wezmiemy kota :D mojego kota z Tomaszowa :) tylko boję się jak będzie podróż znosił bo to ok 6-7 godzin. będzie miał swoją "klatkę". spróbujemy. jak się okaże że ciężko to wróci do mojej mamy. a oto Mychu: [url=http://www.fotosik.pl:2cmqfczd] [/url:2cmqfczd] (zdjęcie z 2 tygodniowym Igorem :p )