KROSNO!!!!

08/07/09 17:49:38

Witam! Przyznaję że troche Was zanbiedbałam, obiecuje poprawę. Agnieś z całego serca gratulację i duuużo zdrówka dla Was. Phial witam na forum nową koleżnkę. Katia twój śmieszek jest śliczny i ma boskie oczka. Nicktoo obiecuje że przyjde! A Twój Szymuś jest śliczny i jest w sam raz za to moja Lenusia to pulpecik! Zobaczysz jak przyjdziemy. Niedługo wracam do pracy!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KROSNO!!!!

23/04/09 17:51:43

Witam Nicktoo pomysł ze spotkaniem w ogrodzie jest super. Tylko kiedy i już. Ja też zaczynam zrzucać kilogramy po ciąży ale kiepsko idzie. Agnies juz niedługo bedziesz miała niunie przy sobie. Wrzuciłam zdjęcia Lenki! Oglądać!!

KROSNO!!!!

11/04/09 12:49:38

Hello laski! WESOŁYCH ŚWIĄT! Nicktoo mnie również było miło no i ja oczywiście licze na te spacerki. A wczoraj moja niunia pierwszy raz wyszła na spacerek. A pomysł ze spotkaniem Krośnianek jest super popieram! Teraz mamusia musi zrobic z siebie laske. Agnieś cieszę się że wszystko ok a mała na pewno jeszcze się przewróci. Moja przewróciła się w 35 tyg. Tuptus Witam nową koleżankę na forum. Niunia jest śliczna.

KROSNO!!!!

07/04/09 16:41:59

Witam witam! W końcu udało mi się dopaść komputer. No więc 12.03 mój gin wysłał mnie na patologie ciąży a na 13 miałam termin. Kisiłam się z koleżanką aż do 20.03 lekarze twierdzili że nic się złego nie dzieje i można poczekać jeszcze pare dni po terminie. I właśnie w piatek 20 była pierwsza próba wywoływania dostałam pierwsza kroplówke rano ok 7 i nic skakałm na piłce i nic do 15 nie miałam ani jednego skurczu. I doktorki stwierdzili że w sobote przerwa i w niedziele znowu próba. No więc stawiłam się w niedziele rano na wywoływanie o 7. Podali kroplówke i podłączyli do ktg. Po 10 minutach nie było tętna małej wcale było takie słabe. Myslałam że umre tam na tej sali nawet siły nie miałam płakać, ale za minute położne wezwały lekarza i dr. Nowak zadecydowała o natychmiastowej cesarce. Cesarke robił mi dr. Kucza. I za chwilke moja córcia była na świecie dostała 8 pkt i miała sinice, o której dowiedziałam się 2 dni po porodzie, bo nikt mi nie powiedział, ale dzięki Bogu moja córcia jest zdrowa. Tyle opisu. Teraz jak na nią patrze to wiem że moje 2 aniołki czuwały. Nicktoo twój synuś jest sliczny i podobny do Ciebie. Ja mam wypukłe duże brodawki i też miałam problemy z karmieniem. Miałam poranione brodawki i wyłam z bólu jak mała ciągnęła. A pielęgniarki w szpitalu są do dupy każda mówi co innego.

KROSNO!!!!

27/03/09 10:17:43

Witam Moja córeczka urodziła się 22.03.09 o 7.25. Poród przez cc.wklelje zdjęcia Jestem tak szczęśliwa że popłakałam się jak ją zobaczyłam. To czekanie zostało mi wynagrodzone. Opis z porodu napisze jak znajde chwile i wkleje zdjęcia malutkiej. Teraz czekamy na pozostałe ciężarówki.