czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

02/05/08 09:52:49

dzięki wszystkim za miłe słowa i porady. wszystkie informacje bardzo się przydają. Bede Was teraz pewnie zasypywać pytaniami (moge co?). Mam kolejne: a jak z kawą - piłyście w ciąży czy nie? Wszystkiego najlepszego dla Milenki na 7 miesięcy!!!

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

30/04/08 21:02:51

Majówka dzięki za słowa otuchy. Przeglądam wlaśnie w necie różne artykuły na temat ciąży. szczególnie interesuje mnie co wolno jesc, a co jest zakazane, ze nie wolno surowego mięsa, potraw z jaj surowych to o.k. jestem w stanie się zgodzic, ale czy wiecie coś na temat innych produktów, które mogą szkodzić? Bo piszą np. , że nie wolno serów typu pleśniowych, feta :shock: itp. Pewnie macie swoje doświadczenia, więc proszę o informacje.

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

30/04/08 17:37:20

Cześć Dziewczyny! Byłam dziśu lekarza i sprawa wyglada tak: ciąża jest, bardzo wczesna ale jest (na usg taka czarna kropeczka lekarz ją dostrzegł ja nie bardzo :? ). Bóle brzucha mogą być, ale tylko ktowe, jeśli są rozległe to źle. U mnie jest różnie, najczęściej boli w pachwinach. :( Dostałam też tabletki, gdbyby nagle zaczęlo się plamienie. Oby nie były potrzebne. Za dwa tygodnie usg - powinnam już wtedy sama coś zobaczyć. Nie mogę się doczekać. Pozdrawiam!

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

29/04/08 16:11:20

Witam! Pisalam już kiedyś tutaj u Was, że staramy się z mężem o dziecko. Jenak testy wychodziły negatywne, i tak jakoś nie było o czym pisać. Ale dzisiaj chciałabym się pochwalić, że powinnam dostać okres i nie dostałam, a dwa teściki, które zrobiłam (różnych firm) wyszły od razu pozytywnie, chociaż robiłam je popołudniu. Jestem bardzo szczęśliwa!!! Trochę sie jednak martwię bo brzuch boli jak na okres, ale mam nadzieję, że już się nie pojawi. Uspokoję sie chyba dopiero jak lekarz potwierdzi ciążę. Póki co mam już do Was pierwsze pytanie: jutro jestem umówiona do fryzjera, ale czy mogę farbować wlosy? z góry dzięki za odpowiedź. Jak przegladałam ostatnie wpisy to ktoś poszukiwał zielonych butków, a ja widzialam dziś w sklepach w Rybniku na Sobieskiego kilka ciekawych modeli.

P O C Z E K A L N I A - dla nie starających się !

13/02/08 23:48:01

Byłam dzisiaj przebadac się u gina i niestety moje testowanie zostało przełożone na 1 marca, poniewaz nie mialam jeszcze jajeczkowania (pecherzyk graffa jest duzy, ale jeszcze nie pękł) więc moj cykl bedzie dłuzszy niż zakladałam. oczywiście lekarz doradził mi zrobienie testu dopiero tydzień po spodziwanej @, ale tyle to nie wytrzymam, więc testuję 1.03. Kurcze jak ja wytrzymam tyle czasu :? trzymajcie się!!! Dobranocka!!!