pytanie

30/10/07 08:51:04

Witam. Postanowiłam napisać ponieważ zastanawia mnie to co się ze mną dzieje. Najpierw powiększyła mi się jedna pierś. Z początku myślałam, że może to być spowodowane ciążą którą podejrzewałam bo słyszałam, że u niektórym kobietą powiększa się jedna pierś. Pojawiło się jednak krwawienie tyle, że z opóźnienie. Pierś nadal jest powiększona. Czym to może być spowodowane? Teraz zamiast krwawienia jest biały śluz i powiększyły się obie piersi. Poczekam jeszcze kilka dni i zrobię test ciążowy. Chciałabym jednak dowiedzieć się czym mogą być spowodowane takie objawy poza ciążą. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Grupa Wsparcia ;)

09/08/07 21:01:47

[quote="pannacotta":3oyybfr5][quote="niepewna121":3oyybfr5]Zrobiłam dzisiaj test ciążowy z krwi. Wynik ujemny. (tyle napisała pani z laboratorium na karteczce która ma być wynikiem). Ciekawe więc dlaczego na piersiach widać żyły i po bokach brzucha też i dlaczego jedna pierś jest powiększona i dlaczego koniec okresu jest bardziej brązowy niż czerwony. Bo to, że bardziej na zapachy reaguję i czasem jest mi niedobrze mogę sobie wmawiać więc pomijam. Ehh. :wo:
może poprostu te żyły spowodowane są okresem, albo jakimiś czynnikami działającymi na to?
Najwidoczniej coś innego jest powodem tego wszystkiego. Ciekawe tylko co. Jak lekarz z urlopu wróci to się do Niego wybiorę.

Grupa Wsparcia ;)

09/08/07 20:52:13

Zrobiłam dzisiaj test ciążowy z krwi. Wynik ujemny. (tyle napisała pani z laboratorium na karteczce która ma być wynikiem). Ciekawe więc dlaczego na piersiach widać żyły i po bokach brzucha też i dlaczego jedna pierś jest powiększona i dlaczego koniec okresu jest bardziej brązowy niż czerwony no i temperatura w środku mierzona rano to 36,9. Bo to, że bardziej na zapachy reaguję i czasem jest mi niedobrze mogę sobie wmawiać więc pomijam. Ehh. :wo:

Grupa Wsparcia ;)

06/08/07 20:22:38

[quote="kasia0387":1pdnlegw][quote="Mora79":1pdnlegw]Kasia, ciesze sie, ze jestes w ciazy po okresie, jednak takich przypadkow nie jest duzo. A jezeli @ pojawia jest skapa lub wystepuja plamienia. Niepewna, zrob test jesli jeszcze masz watpliwosci.
Moje @ są przeważnie słabe, ale w tej 1 dzień to był koszmar. Krew się lała jak w horrorze :P Niepewna ile to dni po @?
Teraz @ jeszcze trwa. Przyszła w sobotę. I jakoś tak dziwnie bo momentami mam wrażenie, że jest tego więcej, a momentami, że mniej. :/

Grupa Wsparcia ;)

06/08/07 19:32:50

Zrobić test. Ok. Tylko kiedy?