WYMODLONE MAMUSIE

16/06/12 20:55:40

Cześć dziewczyny :) wpadłam sie przywitać u mnie jak zwykle kiepsko z netem i brak czasu bo całą wolną chwilę przeznaczam małej :). Pozdrawiam

WYMODLONE MAMUSIE

22/02/12 22:28:41

agusia tak cudowne uczucie :) kochane są moje dzieciaki. super że Adaś już nie ciąga smoka brawo!!!! a zdjęcia na sankach są superanckie. My mamy odwrotny problem, wcześniej Nikola nie ciagałą smoka a gdy odstawiłam ją od piersi domaga sie cały czas raczej wspina sie i sama go bierze. papryka jak Dominisia fajnie sie bawi urocza królewna :))))) Emimka- życzę zdrówka, mała tydzień temu miała zapalenie krtani i dostała antybiotyk, na szczęście juz jest ok. Pozdrawiam.

WYMODLONE MAMUSIE

16/02/12 21:08:18

Dziękuje Wam bardzo za życzenia :))) Ale ten rok szybko zleciał szook. emimka biedulko znam to uczucie, z każdym dniem będzie lepiej. agusia fajnie ze Adaś mówi już mama hehe a mnie woła tylko jak cos sie dzieje albo coś chce a tak cały czas jest tata. Mała tez chce żeby ciągle z nią sie bawić jak wracam z pracy to już przez godzinę z rąk nie schodzi.

modlitwa o poczęcie dziecka

06/02/12 22:15:11

polinkaa to jest normalny odruch !!!! kiedyś mi Ks powiedział że to nie zazdrość tylko mocne pragnienie, ja też miałam sytuacje podobną. Jedno co mogę napisać to trzeba bardzo się modlić ja sie modliłam 5 lat o mój kochany cud :)

WYMODLONE MAMUSIE

06/02/12 22:04:10

Witam dziewczynki!! Szczypiorku wszystkiego naj, naj dla Dominiki :) Ale ja zaniedbuje forum szook, marny mam internet w domu a w pracy brak dostępu, czas leci jak oszalały i ciagle coś sie dzieje, Nikola rośnie jak na drożdżach i z każdym dniem robi się starsza :))) Pozdrawiamy cieplutko.