******** S I E R P N I Ą T K A 2007 *********

17/08/09 21:51:00

Aguś wydaje mi się ,ze tak bardzo Ciebie rozumiem, ale chyba nie wiem zupełnie co możesz teraz czuć..... krążą mi cały czas po głowie te Twoje dziewczynki... ..........dalej........będą w sercach najbliższych....już na zawsze. rodzice mojego byłego chłopaka "stracili dwoje dzieci - rok po roku"..... dzieci zmarły tuż po porodzie na zapalenie płuc, to wydarzyło się 10 i 9 lat przed narodzinami mojego ex, a wiem, że zawsze byli w sercu mojego byłego pomimo, że nie znali się.......... mój były nazwał nawet swojego synka tak jak miał na imię jego starszy brat.

******** S I E R P N I Ą T K A 2007 *********

11/08/09 18:45:38

aga szacun zdać prawko za pierwszym razem no, no to jest coś :wink: :shock: :D :D :D :D :D fajnie i szczerze zazdroszczę, ciężki i trudny egzamin masz za sobą :wink:

******** S I E R P N I Ą T K A 2007 *********

11/08/09 18:23:06

Aga piszszsz jak tam egzamin !!!!!!!!!!!!!!!! ja na razie wyjeździłam 10 godzin i..............nie widzę siebie ani na egzaminie ani na drodze.................

******** S I E R P N I Ą T K A 2007 *********

02/08/09 20:35:24

Martencja MOJE NAJSZCZERSZE GRATULACJE !!!!!!!! SUPER, ŻE JUŻ JESTEŚCIE W CZWÓRECZKĘ :D :D :D :D kim witaj, co tam u ciebie się dzieje :roll: :roll: :roll: :roll: pisz,pisz !!!!

******** S I E R P N I Ą T K A 2007 *********

24/07/09 10:45:35

Hej kobitki !!!!!!!!!!! :wink: :D :D :D mam chwilkę na poczytanie co u Was.;) widzę, że w każdej rodzinie podobnie, u mnie tez są takie ciężkie przypadki...... :roll: :? gł. babcia i teściowa, babcia nawet ostatnio tj. od około m-ca do nas nie przychodzi................sama podjęła taką decyzje po tym jak jej powiedziałam, że dziękuje za jej "dobre" rady i że mam swój rozum.......odwróciła się na pięcie i poszła sobie obrażona.......zupelnie nie rozumiem takiego zachowania............. chcieć dyrygować czyimś życiem, dawać dobre rady, oczekiwać wdzięczności za nie i obrażać się na veto....ech :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: za chwilkę spadam do pracy, u nas dziewczyny (odpukać) zdrowe z M. różnie raz lepiej raz gorzej, w pracy ok :) :D Ala sama się nocnikuje :wink: czasami zakładam jej pampersa a ona i tak sygnalizuje siusiu i pędzi na nocnik.....w nocy zawsze zakładam pampera, na spacer często bez pieluchy wędruje........... :wink: Martencja trzymaj się kochana :D :D :D Tonikowego porodu życzę :wink: Tonika kiedy będziesz koncertowała w Łodzi :roll: :D