Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

10/04/09 23:20:49

Pati, taka ze mnie pipa :oops: Oczywiście jak tylko będziesz w moich pięknych okolicach to serdecznie zapraszam! Milo byłoby się zobaczyć i Pawełek z Bartoszem tez mogliby się poznać :D Już czekam na Ciebie !!! Elka co u Ciebie? Szalejesz w kuchni? Tylko nie gadaj, ze znów chorujecie :cry: Msztuka szkoda, ze małemu coś dolega, a Ty nie wiesz co :cry: Znajdź dobrego pediatrę, który zajmie się Igorkiem , bo Ty się wykończysz dziewczyno :cry: Jutro może być ciekawie z tymi koszyczkami :P :lol: Ja stawiam na koszyczkową karuzele :wink: i inne atrakcje :shock:

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

10/04/09 19:24:09

KERBI [url=http://www.glitter-graphics.com:1w410bag] [/url:1w410bag] [url=http://www.glitter-graphics.com:1w410bag] [/url:1w410bag][[/b]

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

09/04/09 23:01:28

Pięknie Sonia wygląda! Jakie ma oczy niebieskie! te kolczyki jeszcze to podkreślają :) Daga, czemu miałby Cie ktoś objechać za kolczyki?! Jak dla mnie to normalne :) Mój mały kocha nunsiego (smoczek), ale żeby było śmieszniej, to przez bite trzy miesiące uczyłam go tego smoka, bo nie chciał :P no to teraz mam problem, bo trzeba go oduczyć :P Z reguły daje mu smoczek do zasypiania, chyba, ze ma wyjątkowo wredny humor :roll: a w niedziele palmową miał takowy :yhy: i robił schizy na pół rynku :wink: :wink: :wink: [url=http://img12.imageshack.us/my.php?image=img9226.jpg:bcqgn6nb] [/url:bcqgn6nb] Bartosz miał taką palmę. Wiejskie klimaty :P ale fajne :D

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

09/04/09 09:25:31

[url=http://img9.imageshack.us/my.php?image=img9162.jpg:22as6d8k] [/url:22as6d8k] No i palmy są :) i Bartosz ze mną też :) Pati, piękne oczy a łapki wredne :yhy:

Nasze Roczne i (okołoroczne) Szczęścia!

09/04/09 00:25:12

Witajcie po dłuższej przerwie :) Bartosz wyzdrowiał. Bardzo szybko mu przeszło, ale w sumie to pierwszy raz brał antybiotyk. Teraz mam urwanie głowy, w tym tygodniu chodzę codziennie do pracy i wcale mi się to nie podoba :P ale jak mus to mus :D Jestem na etapie kupna piaskownicy, bo mały grzebie w czym popadnie- ziemia, kamyczki, kora nie ma znaczenia byle coś było :) Pati, Daga, Bydzia zazdrościmy spotkania :wink: Fajnie musi być spotkać się z kimś pierwszy pierwszy raz i znać tego "ktosia" :D Karolina pokoik dzieci cuuuuuuuudo! Pogratulować pomysłu i szacunek artyście malarzowi :) Eli, te nasze smyki, jak na bliźniaków przystało, budzenia w nocy maja w genach :wink: ale i tak jest lepiej bo "tylko" 2 razy, a nie co 2 godz jak jeszcze nie dawno było :P Święta MoniaAniu ołtarzowa- módl się za nami :D Nie cierpię chodzić na sprzątanie kościoła :roll: Twierdze, ze Bartosz, to grzeczne dziecko, ale od jakiegoś czasu (dwa tygodnie) wali po buzi ta mała łapinką,jak czegoś nie dam albo zabronię, czym doprowadza mnie do szału :evil: Największy obciach jak zdarzy się to w miejscu publicznym :oops: Ale jak po chińsku wytłumaczyć, ze tak nie wolno :ddd: Łapie go wtedy za rączkę, ściskam i mówię "nie wolno", jak na razie bez efektu :yhy: Chciałam wkleić zdjęcie z palmami z Lipnicy Murowanej ( najpiękniejsze palmy w Polsce) ale lepiej idę spać :P Fota będzie przy następnym wejściu :koko: