Po teściku pre-test :)

19/07/07 22:38:38

JA ROWNIEZ DOKLADAM GORACE GRATULACJE I SPOKOJNYCH 9 MIESIECY :) JA POSTANOWILAM,ZE JEDNAK JUTRO ZATESTUJE ALE PEWNIE I TAK BEDZIE NEGATYW WIEC JUZ NASTAWIAM SIE NA WRZESIEN BY ROBIC BADANIA,POZDRAWIAM GORąCO CIAU :PAPA:[/quote] dzięki serdeczne, ja idę już spać, bo jutro skoro świt jedziemy na giełdę szukać kwiatów na wesele. Zrób zrób, trzymam mocno kciuki :)

Po teściku pre-test :)

19/07/07 22:36:08

ja jestem już kupę czasu po cywilnym, a kościelny i wesele to tak "aby tradycji stało sie zadość" :) a że faceci są dziwni to nie trzeba zazwyczaj czekać aż do ślubu... mój teraz to na przemian płacze i się śmieje... ale pokłócić to się też potrafimy, takie "włoskie" małżeństwo :)

Po teściku pre-test :)

19/07/07 21:27:43

no właśnie, od tygodnia boli mnie brzuch, na początku jeszcze strasznie kluło, ale teraz tylko pobolewa i ciągnie, i mam wystający brzych. Wydaje mi się, że jestem jakaś taka cała opuchnięta. Byłam dzisiaj u krawcowej i przekazałam informacje, żeby nie liczyła że schudnę... choć jeszcze tydzień temu zakładałyśmy taką opcję ;) Musi teraz trochę przerobić sukienkę, bo była za ciasna.

Po teściku pre-test :)

19/07/07 21:09:10

nie, no pewnie że masz racje.. ale tak jakoś mi się napisało, bo ciężko jest potem liczyć i analizować który to tydzień i jak rozwija się fasolka... tak czy siak niesamowita sprawa ;) jeszcze nie mogę uwierzyć ;) w dodatku za 3 tygodnie mam ślub kościelny i wesele, więc będzie nieźle... obym tylko się dobrze czuła.

Po teściku pre-test :)

19/07/07 21:00:07

[quote="FunkyGirl":2zuhiyov][quote="teso":2zuhiyov]wiesz co ja nie lubię czytac ale jest fajna książka pt. "Język niemowląt" jakiegoś zagranicznego autora.... mam w biurze zapisane :? Jutro ci podam... a o ciąży żywieniu itp dowiesz się wielu rzeczy z internetu i tutaj na forum jest też dużo porad..... Wejdz tylko na wątek ciążarnych... nie wiem tylko na kiedy masz termin porodu.... jak cos to zawsze tutaj możesz się mnie o co nie co zapytać :) Dzięki. Z testu HCG wychodzi że w ok. drugim tygodniu, ale licząc od ostatniej @ 21.06 to w 4tc.
Bo Beta pokazuje faktyczny wiek dzidziusia i on zawsze będzie się różnił od wieku ciąży, u mnie np. według OM jestem w 28tc a dzidziuś jest w 27tygodniu :) Takie różnice są normalne :) Przecież 1 dnia miesiączki nie byłaś jeszcze w ciąży prawda :?:
no pewnie, że nie ;) ale śmieszy mnie, że ginekolog zwykle oblicza po dniu ostatniej @.