Mamy z Grecji

31/08/07 14:27:53

elizap ja pomieszkiwałam na Kato Patisia :lol:

Mamy z Grecji

24/08/07 23:31:02

Witajcie To może ja tez się do Was dołączę ??? W prawdzie nie mieszkam już w Grecji, ale spędziłam swego czasu kilka lat w Atenach :lol: :lol: :lol: Sentyment do tego kraju pozostał... Podrawiam

Pociechy 2004 roku :)))

20/08/07 18:27:00

monikaSE81 chyba cię przebiję, bo moja Ala ma już 105 cm i waży 16 kilo :lol: :lol: :lol: Przyzwyczaiłam się już, że odstaje od reszty, ale w sumie to nie ma się czemu dziwić, bo ja mam 175 cm wzrostu, a mój mąż 181 cm.

Pociechy 2004 roku :)))

18/08/07 22:32:18

Witajcie! Nie było mnie kilka dni, bo jak nie przesiaduję nad wodą, to sprzątam, sprzątam i jeszcze raz sprzątam... [quote="agasun":3umdd04p] Poza tym Alicja ma sporo takich swoich dziwactw (Wasze dzieciaki też?). Jest bardzo porządnicka (za bardzo) i nie wejdzie do domu bez dokładnego wytarcia butów. Niestety inni też muszą przestrzegac tej zasady. Ma wypracowany rytuał pożegnań i wszystko musi się odbywac wg kolejności. Trochę to dziwne, ale mam nadzieję, że i to minie :)
Podpisuję się pod tym obiema rękami :lol: U mojej Alicji też objawia się skrajny pedantyzm :wink: :lol: Wszystko musi być na swoim miejscu, wszystko musi się odbywać według jej utartego schematu. Czyżby osobniki noszące to imię miały pod tym względem ze sobą coś wspólnego ? :lol: :lol: :lol: Apropos, wygrzebałam na tym forum znaczenie tego imienia : ALICJA to wesoła dziewczynka z której wyrasta radosna kobieta, ma poczucie humoru i sprawia wrażenie beztroskiego podlotka. Umie się znaleźć w każdym towarzystwie i szybko dostosować się do każdej sytuacji. Dzięki tym cechom jest lubiana i ma wokół siebie wielu serdecznych i i życzliwych ludzi. A na dodatek z każdym potrafi się dogadać. Poza tym jest osobą ciekawą świata, nie umiejącą zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu. Wyróżnia się inteligencją, sprytem, biegłością w mówieniu i pisaniu. W domu stara się być osobą rozsądną, zachowującą się racjonalnie, dba o porządek i proste wygody. :lol: :lol: :lol: Nieobce jej jest jednak zainteresowanie wiedzą tajemną, gdyż jak jej słynna imienniczka /czyli Alicja w Krainie Czarów / wie, że szczypta magii i fantazji dodaje smaku niczym najlepsza przyprawa... Jedyne co może przeszkodzić jej w radosnym spędzaniu życia to sytuacje typu rozwód rodziców lub jej samej wtedy zamykają się w sobie lub mogą zrobić się nieco smutnawe.. Co Ty na to agasun ? :wink: Dorek będę się powtarzać jak stara płyta, ale zaryzykuję ponownym stwierdzeniem, że Twoje zdjęcia są boskie !!! Masz fana :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy!!! Jak się ogarnę to wrzucę kilka fotek...

Wada serca a ciąża

12/08/07 22:06:51

Witaj coffee! Moim zdaniem powinnaś najpierw udać się do kardiologa. On napewno udzieli Ci potrzebnych informacji na temat potencjalnego zagrożenia w czasie ciąży dla matki, zleci odpowiednie badania itp. Ja też mam wadę serca, w prawdzie nie tak poważną jak Ty, ale od ponad 15 lat jestem pod ścisłą kontrolą kardiologiczną. W czasie ciąży też zaliczyłam kilka wizyt, brałam stosowne leki zapobiegawczo i poród zakończył się cięciem cesarskim przy znieczuleniu zewnątrzoponowym. Przed ciążą miałam podobne obawy jak Ty, ale nie taki diabeł straszny jak go malują :wink: Pozdrawiam i powodzenia w staraniach :lol: