Czerwcowe Szczęścia

20/04/09 18:19:01

Czesc Dziewczyny, ja tylko na chwilkę melduje się, że żyjemy :) Niestety remont w naszym mieszkanku się przeciąga i musimy jeszcze chwilkę pomieszkac u rodziców.. Mam nadzieję ze do dwóch tygodni wreszcie się przeniesiemy. Zuzka ma juz 6 zęboli.. wszystkie wyszły w ciągu 3 tygodni :) Niestety dopadła nas silna infekcja gardła i Zuzu gorączkuje już 3 dni.. 39 stopni.. biedactwo.. Do tego po antybiotyku który dostała pojawiła się spora biegunka. Antybiotyk odstawiony narazie i czekamy na poprawę z biegunką. A taka piękna pogoda za oknem.. Zaraz wybiorę się do naszej galerii i może cosik wkleję..

Czerwcowe Szczęścia

27/03/09 16:29:15

hej hej adena ja niestety nie pisałam nic o Zawoi :( Mamy kolejnego ząbka.. teraz to juz jeden za drugim idzie :) Bylismy wczoraj wszyscy się zaszczepic.. Zuzia na pneumokoki a my na WZW B. Dzisiaj mnie całe przedramię boli :( Dobrze, że Zuzia dobrze zniosła swoją szczepionkę.. póki co :) Pakujemy się.. co ja wkładam do pudełka to Zuzia z drugiej strony wyjmuje :) dwa kroki wprzód jeden w tył :) ech.. mam nadzieję, że to ostatnia nasza przeprowadzka.. bo mam już ich serdecznie dosc. Połowa rzeczy w Bielsku, połowa u moich rodziców, jeszcze jakaś częśc u rodziców męża.. wrrr Dodałyśmy kilka zdjęc w galerii

Czerwcowe Szczęścia

26/03/09 13:26:10

karotka.. ZAMORDUJE.. PRZECIEŻ ŚLINIANKI MI TAK ZACZĘŁY PRACOWAC ZE SIĘ CAŁA ZARAZ ZAŚLINIĘ.. a może poszukam czegoś w tajemnej szafce :)

Czerwcowe Szczęścia

26/03/09 12:14:08

hej hej Kama .. wszystkiego najpiękniejsiejszego :) Nefretete obejrzeliśmy.. Zuzia wdała się w rozmowę z Kubusiem... ale była poważna gadka :) PeCeKa gdzie sie podziewasz:( ? kesi historia niezła.. :)) Nam w międzyczasie wyszły kolejne dwa ząbki.. dwie górne jedyneczki.. na dole została tylko jedna samotna jedynka :) Wracam do pakowania... wyjeżdżamy w sobotę :) kartony porozkładane tylko chęci jakos nie mam.. Zuzia za to sprawdza je wszystkie dokładnie.. ma niezła zabawę :)

Czerwcowe Szczęścia

23/03/09 12:45:01

O JASNA PAŁA!! ale się porobiło... PeCeKa brak mi słów na tego palanta.. przykro mi, że się tak stało..:( Trzymaj się dzielnie! Jesteście dwie super dziewczyny i nie zasłużyłyście na to... buziaki dla Was