Stosowanie yasmin po ciąży-PILNE

10/12/08 20:37:29

Droga natia27 po pierwsze proponuję zrobić test dla świętego spokoju.Brak okresu może wynikać ze zmiany tabletek a jeżeli czytałaś ulotkę to wiesz że krwawienie czasem może nie wystąpić.Skoro stosowaliście inne zabezpieczenie to nie wydaje mi się żebyś była w ciąży.Nie martw się będzie dobrze.

Stosowanie yasmin po ciąży-PILNE

05/12/08 11:23:15

Dziękuje za odpowiedź tabletki nie zapomniałam na pewno a tarczyca hmm badania zrobione ale do specjalisty coś się wybrać nie mogę. Dziękuje jeszcze raz pozdrawiam

Stosowanie yasmin po ciąży-PILNE

05/12/08 10:53:39

Wracam do temat biorę cały czas yasmin i dziś miałam plamienie a biore je już długo czy tak się może zdarzać?Dodam jeszcze ze mam nieleczoną niedoczynność tarczycy i od jakiegoś czasu źle się czuje tzn.zawroty głowy osłabienie zmęczenie niewiem co robić chyba nie ma możliwości żebym była w ciąży skoro biorę tabletki regularnie i nie zdarzyło mi się zapomnieć nawet jednej

pielęgnacja dziewczynki

01/12/08 10:59:47

Droga KaroLcio byłam w sobotę u innego lekarza okazało się że to jakiś kanalik się zapchał (mówił nazwę ale z tego wszystkiego zapomniałam) nie wiadomo dlaczego i lekarz mówił że jeżeli zaczęło by ropieć to musieliby to usuwać ale na szczęście nie zaczęło.Dostała antybiotyk w maści przemywam rivanolem i rumiankiem i jest lepiej mam nadzieje że zejdzie całkiem dziękuje za wsparcie i odpowiedz.

pielęgnacja dziewczynki

29/11/08 09:59:31

mam pytanie dwa dni temu zauważyłam że mojej 8 miesięcznej córeczce spuchła jedna strona cipeczki. Stało się to nagle w ciągu 2 godzin.Jest czerwona i spuchnięta.Byłam u lekarza ale pani doktór pierwszy raz coś takiego widziała na oczy. Kazała obserwować i smarować maścią.To nie rośnie ale zauważyłam że robi się coraz twardsze coś w środku.Możecie mi pomóc bardzo się martwię.