obawy chłopaka

05/07/07 07:20:51

witam Tak jak napisałem tak zrobiliśmy... Na wizycie w przychodni dowiedzieliśmy się, że nie widać na daną chwilę ciąży:) dla pewności kazano powtóryć test gdyż poprzedni wykonany z popołudniowego moczy był podobno niewiarygodny. No i dziś dziewczyna wykonała już test z pierwszego moczu z wynikiem negatywnym:) - nie ma to jak sie obudzić i przeczytać takiego smsa:) i jak myślicie, że teraz moge się juz nie bać? Aha i ma brać przepisaną luteinę, która powinna przyspieszyć okres...

obawy chłopaka

04/07/07 11:56:37

witam Najkrócej mogę powiedzieć, że bez zmian... okresu nadal nie ma niestety Jedyne co mnie uspokaja to, że jesteśmy niemal pewni prawidłowego wyznaczenia płodnego okresu - byłbym zaskoczony gdyby okazało się, że to ciąża. Pierwszy stosunek(prezerwatywa i brak wytrysku - no i test pewnie by coś wykazał bo minęło juz dużo czasu). Drugi stosunek już bez, lecz tak samo bez finału i 7 dni po tym jak ustało wydzielanie płodnego śluzu... więc co mogło sie stać?? czemu jeszcze tego okresu nie ma:( Planuje sie wybrać dzisiaj do lekarza z dziewczyną zobaczymy co nam powie

obawy chłopaka

03/07/07 16:41:07

dzięki:) chyba tak zrobię, a póki co to idę na spotkanie z dziewczyną - może ona mnie uspokoi, a może wkrótce dostane informacje ze okres sie pojawił:) dam oczywiście znać:)

obawy chłopaka

03/07/07 16:31:19

po tym teście zupełnie inaczej się poczułem, sądziłem, że wszystko jest OK... jednak z każdą godziną oczekiwania na @ mam coraz większe wątpliwości... (skoro to plamienie, śluz i odczucia mogły nie oznaczać owulacji - to moje wątpliwości są coraz większe)

obawy chłopaka

03/07/07 16:14:50

teoretycznie... a praktycznie jak sądzisz?:) @ jeszcze nie przyszła, ale objawy wskazują na to, że powinna sie pojawić... ten silny ból brzucha zawsze był objawem i teraz też występuje z taką samą intensywnością - czy ciąża mogłaby być jego źródłem w tak wczesnym stadium?