Znak Zodiaku

02/09/07 23:06:09

JA - skorpion 26.10 tatuś mego synka - też skorpion :) 21.11 mój synuś - ryby 28.02

ulubione zabawy waszych pociech

15/08/07 22:08:44

Mój synuś jest bardzo ruchliwy i nie tak łatwo było go czymś zainteresować jak był młodszy teraz jest trochę łatwiej. Ulubione zabawy jego to: - bańki mydlane, ja puszczam a on łapie je, śmiechu jest co nie miara jak gania po pokoju za nimi - ciastolin, lepi z niej kule, węże, łódki i inne stwory w które coś przedstawiają wg niego :) a ja często bez jego podpowiedzi nie jestem w stanie stwierdzić co to miało być - od zawsze jego ulubionymi zabawkami były książki, po prostu uwielbia je, jak był mniejszy to kochał taką gruba książkę kartonową "Zwierzęta na ws" potrafił siedzieć sam z pół godziny i oglądać zwierzątka. Do tej pory uwielbia książki aktualnie na topie są książeczki z naklejkami, jedynym problemem jest to, że nie chce odejść od książki dopóki naklejki się nie skończą - bym zapomniała, moje maleństwo uwielbia mi pomagać w kuchni, jak zobaczy tylko mikser biegnie i krzyczy będziemy robić tort. Uwielbia piec ciasta, wsypywanie składników a potem oczekiwanie czy już się upiekło. To mój najlepszy sposób na zajęcie go w pochmurne dni. Wczoraj robiliśmy rogaliki, miał swój kawałek ciasta i wałek i dumny robił "rugalik". A jaki był dumny jak babcię częstował i opowiadał, że to on upiekł.

AKCJA "PRZEJAZD DLA WÓZKA I WAZELINA"

15/08/07 21:53:48

Genialny pomysł :brv: :brv: popieram Naprawdę samochody na chodnikach są bardzo uciążliwe dla "zmotoryzowanych" mam. Widziałam nawet na jednym osiedlu, że samochód stał 20 cm od piaskownicy w której się bawiły dzieci.

Roznica wieku....

24/07/07 18:34:11

Tatuś Piotrusia jest starszy ode mnie o 3 lata. Ale jakoś tego nie odczuwam bo pomimo tego że wygląda na swoje latka to jego mózg jest o jakieś przynajmniej 5 latek młodszy 8) (jak nie więcej) Mam cichą nadzieję, że kiedyś nadrobi tą różnicę :twisted:

Urlop wychowawczy a praca u innego pracodawcy

17/07/07 22:39:45

zgadza się, możesz podjąć pracę. Nie wiem czy ciebie to dotyczy ale jeżeli dostajesz z MOPS-u dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu przebywania na urlopie wychowawczym i podejmiesz jakąkolwiek pracę to tracisz ten dodatek.