USG 3D i przezierność Poznań!

31/08/06 18:12:35

Marynia Nie wiedziałam, że w Raszei robią 3D i to tak tanio! Polna widać się ceni (zresztą z tego powodu m.in. nie zamierzam tam rodzić, tylko właśnie w Raszei) A wiesz coś może na temat rodzenia tam? ewka23 Nie mam numeru na Polną, bo umawiałam się przez mojego lekarza, zadzwoń do poradni, na pewno Cię dalej pokierują. A skoro w Raszei jest tak tanio, to może tam? W ubiegłą sobotę/ niedzielę w "Plazie" robili 4D za darmo, ja nie korzystałam, ale widziałam jaka "plaga" ciężarówek się tam kręciła :D

USG 3D i przezierność Poznań!

31/08/06 10:59:08

ewka23 Takie USG robią w Poznaniu na np. Polnej, kosztuje 150zł, nagrywają Ci na płytę DVD +R . Zadzwoń i umówi się, z tego co wiem, trzeba wcześniej zarezerwować termin, a widać najlepiej w 26tygodniu. Pozdrawiam i powodzenia!

Rzeczy dla noworodka

12/08/06 17:41:59

Mój bierze 1.500zł za poród... A tak naprawdę jego rola ogranicza się chyba do przyjścia na koniec i pogratulowania :lol: No i zszycie, ale to chyba musi zrobić każdy lekarz?? Też myślałam o położnej i też słyszałam, że taka kosztuje 500zł. Tylko tak sobie myślę, człowiek ubezpieczony jest i musi płacić za dobre, ludzkie podejście do niego?!! Co o za czasy nadeszły.

Rzeczy dla noworodka

12/08/06 17:01:19

Nie ma za co! Mam nadzieję, że się przyda :) Rzeczywiście masz jeszcze troszkę czasu, a skoro Twój lekarz jest ze Sw.Rodziny... Czy musisz mu placic za poród? (ile?) Ja chcialam rodzić na Polnej, stamtąd jest mój lekarz, ale zdecydowaliśmy, że nie będziemy płacić mu 1.500zł za obecność przy porodzie, więc jakie to ma znaczenie gdzie on pracuje względem tego gdzie urodzę? Już sama nie wiem, słyszę tyle złego o Polnej, a same superlatywy o Sw. Rodzinie i Raszei. Co robic? :(

Rzeczy dla noworodka

12/08/06 16:38:48

ADZIA! Gdybym nie miała tych rzeczy od szwagierki po jej chłopcach, to chyba zerknęłabym na ściągę w necie, np: http://dzieci.lunar.pl/go.php?page=Wyprawka Nie ma co kupować za wiele tych w najmniejszych rozmiarach, bo Kruszynki rosną jak na drożdżach! Na pewno dostaniesz co nieco od odwiedzających Cię znajomych. A tak w ogóle - gdzie będziesz rodzić i w którym tygodniu ciąży jesteś? Pozdrawiam!