Ile ważyły Wasze dzieci w momencie narodzin?

01/01/11 21:58:32

mój synek urodzony (cc) w 40 tygodniu ciąży ważył 4475g i mierzył 60cm

Objawy ciązy - potwierdzone..:)

02/09/10 21:33:52

Przy trzech wcześniejszych ciążach objawy miałam różne... szczególnie pamiętam, że miałam różne bóle piersi :) Natomiast w tej czwartej - którą donosiłam i mam cudownego synka - objawów nie miałam prawie żadnych! nawet nie chciałam robić testu, bo nic nie przeczuwałam ani nie czułam :) a tu mąż mnie namówił... jedyne co później przyszło mi do głowy to to, że przed spodziewanym okresem nie miałam smaku - tzn. nie mogłam doprawić sałatki, zupy... mdłości pojawiły się po 6 tyg. ciąży trzymam za wszystkie kciuki i pozdrawiam serdecznie :)

Jestem po HSG

11/11/08 21:49:20

Keskese Zasmuciła mnie Twoja historia z HSG... Ja miałam HSG rok temu, a w tym roku (2tygodnie temu) histeroskopię diagnostyczną na NFZ i wcale na nią nie czekałam... w Gamecie w Łodzi - lekarz powiedział, że mają na ten rok ileś tam zabiegów podpisanych z NFZ i spokojnie mi zrobi - czekałam tydzień... Może warto zadzwonić do nich i zapytać co i jak - panie na recepcji są miłe. Histeroskopia to badanie które może dużo wnieść do Twojej diagnostyki. Jeżeli masz drożne jajowody to podczas histeroskopii dobrze obejrzą sobie Twoją macicę - czy nie ma przegród, polipów i innych nieprawidłowości... czego nie widać na hsg. I wydaje mi się, że warto wcześniej się dowiedzieć... a przynajmniej spróbować - jeżeli to ma być za darmo... a po badaniu zadecydować co dalej, czy czekać...

Objawy ciązy - potwierdzone..:)

04/12/07 19:10:19

Witam w końcu i ja moge podać swoje objawy ciąży :) test w 31 dniu cyklu (cykle 28-29dni) bardzo słaba kreseczka- ledwo widoczna, więc próba z krwi - pozytywna! potem zrobiłam jeszcze dla pewności dwa testy i oba pozytywne objawy: 27, 28 dzień cyklu ból i mdłości jak na okres- byłam pewna że to okres! ale nastepnego dnia sucho... ból piersi, który występował od połowy cyklu przed"okresem" zmalał... nawet teraz piersi bolą mnie tylko gdy mocniej nacisne lub gdy leże na brzuchu :) ale są większe i nabrzmiałe śluz pojawił się 33 dnia cyklu - biały serkowaty, potem trochę jasnożółty i trochę mnie czasem jakiś ból zaciągnie... no i wydaje mi się, że trochę jestem bardziej zmęczona i to takie moje objawy - prawie żadne :) pozdrawiam (aha w suwaczku podałam wiek ciąży od dnia owulacji, bo dokładnie wiem kiedy była- monitoring, ale nie wiem czy tak można?)

grzybica pochwy

01/10/07 15:23:52

Dzięki za odpowiedź Neti u mnie grzybica na całego była: biały serowaty sluz-mnóstwo, pieczenie i jeszcze mężowi to sprzedałam... więc pewnie dlatego dostałam leki od razu (plus zabieg przeciwgrzybiczy) a lekarz wie że się staramy o dzidzię - i powiedział że te leki nie zaszkodzą nawet jeśli jestem w ciąży a na ulotce co innego... ale cóż leki zdążyłam wybrać grzybicy nie mamy już i czekam na @. Z jednej strony bardzo bym chciała żeby nie przyszła ale z drugiej... no cóż teraz tylko czekać pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za odp.