USG 3D gdzie w Tychach?

31/03/08 13:23:39

Czy ktoś wie gdzie w Tychach albo Pszczynie można zrobić USG 3D? I ile ono kosztuje? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Miękka szyjka macicy

25/03/08 12:55:12

[quote="Arendil":37yfowgi]Ja tez biore witaminy w ktorych jest magnez i dodatkowo sam magnez (lekarka sama zasugerowala wiec nie powinno zaszkodzic).
Aha. Ja mam zamiar iść do lekarza dzisiaj bo się martwię. Zobaczymy co mi powie.

Miękka szyjka macicy

25/03/08 12:33:26

[quote="Arendil":3p7mopr8]bierz magnez (ja biore 3 rozpuszczalne tabletki jak brzuch sie bardzo stawia) a jak boli to dodatkowo nospe. Zero seksu, zero noszenia czegokolwiek, najlepiej lezec.
Biorę zestaw witamin z magnezem Feminatal N. Raczej nic nie noszę, z seksem przerwę mam bo lekarz kazał się wstrzymać bo jak pisałam wyżej mam miękką szyjkę macicy, popołudniami przeważnie leżę, a rano w pracy jestem, przez święta więcej leżałam.

Miękka szyjka macicy

25/03/08 10:23:23

[quote="mloda3577":2mbnau5f]Witam. Mam pewien problem. Jestem w 25 tygodniu ciąży (koniec 25 tygodnia). Byłam dzisiaj u lekarza po badaniu stwierdził, że mam miękką szyjkę macicy. Kazał wstrzymać się ze współżyciem i przyjść za 3 tygodnie. Wynik moczu i morfologii mam dobry. Martwię się trochę. To moja pierwsza ciąża. Dodam, że ja urodziłam się w 35 tygodniu bo moja mama miała zatrucie ciążowe. Czym spowodowane może być to, że szyjka jest miękka? I jakie mogą być tego skutki? Powiedzcie co o tym myślicie. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Dopisek: Martwię się. Zaczęły mnie męczyć bóle w podbrzuszu tak jak przed okresem i ból w pachwinie i bóle w krzyżu. Do tego dzisiaj jeszcze ból u góry brzucha z prawej strony. =[

Miękka szyjka macicy

21/03/08 08:34:53

[quote="adzia-k":32cnayvu]Miałam ten sam problem- lekarz kazał mi dużo odpoczywać. Starałam się dużo leżeć w ciągu dnia i nie forsować (zwłaszcza przed świętami :wink: ) Urodziłam w pierwszym dniu 40 tc, a lekarz ciągle mi mówił, że jeśli nie będę się oszczędzać to grozi mi przedwczesny poród :?
Dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że u mnie nie skończy się to przedwczesnym porodem. Generalnie zawsze popołudniu staram się trochę poleżeć bo w pracy cały czas tylko siedzę.A przed Świętami jak na razie to się nie przemęczam i teraz na pewno nie będę. Pozdrawiam.