czy to juz miesiaczka?

12/06/08 13:56:18

witam.mam pytanko do doktora.jestem 7 tygodni po porodzie, po cesarskim cięciu.wczoraj zaczęłam plamić.dziś jednak jest już mocniejsze krwawienie. moim zdaniem to miesiączka tylko sie zastanawiam czy to możliwe że tak szybko dostałam miesiączkę. tym bardziej że karmię piersią. jednak jeszcze dodam, że tydzień temu byłam na badaniu kontrolnym i na usg wyszło,że moje jajniki zaczęły już pracować i wytworzyły sie pęcherzyki.od wizyty zaczęłam też brać cerazette

Toruńskie maleństwa

07/05/08 19:28:08

hej dziewczynki.mam pytanko.gdzie najlepiej zapisać się z dzieckiem na kontrolną wizytę u ortopedy, tzn chodzi mi gdzie jest najlepsza poradnia, najkrócej się czeka itp.?

Jak jest teraz na porodówce w Toruniu

25/04/08 17:38:43

witam.wczoraj właśnie wyszłam ze szpitala z synkiem.i szczerze mówiąc bardzo sie z tego cieszę.byłam na wszystkich oddziałach.na patologii było ok, na porodówce tymbardziej.bardzo pomagali.najgorzej niesttey wspominam położnictwo.przez pielęgniarki prawie wpadłam tam w depresję.a leżałam na tym oddziale 6 dni..reszta później bo synek się obudził

Toruńskie maleństwa

26/03/08 09:28:35

hej dziewczyny.mam pytanko: czy któraś z was chodziła do dr Kocha? bo zastanawiam się ile jemu się płaci za to że jest przy porodzie, czy w ogóle któraś płaciła?

Ciężarne z Torunia

09/03/08 10:31:48

witam dziewczynki. rozmawiacie o kosmetykach, więc chciałam wam coś poradzić. otóż ja np kupiłam kosmetyki z "Skarb Matki". wiem, że w Toruniu są one jeszcze mało popularne, ale używała ich moja siostra i używa teraz koleżanka. i są one najbardziej z tej firmy zadowolone.