młode mamusie... - roczniki 87,88,89...

28/06/07 18:40:33

Dzięki za tą stronkę goszka 89:) Później będzie jak znalazł:) Ja chętnie bym Cię odciążyła teraz od Twojego maleństwa bo nie mam czym się zająć:)

Aśki, ile nas jest?

28/06/07 18:37:26

Ja też mam na imię Joanna i lubię zdrobniale Asia. Podobno wszystkie Joanny są bardzo kochającymi mamami i nie często zachodzą w ciąże jak mi babcia mówiła ale ja jestem w 5 tygodniu z czego teraz bardzo się cieszę:) Mój nick też brzmi Joanna ale po francusku:) Pozdrawiam:)

młode mamusie... - roczniki 87,88,89...

28/06/07 18:18:03

Flea to teraz bałaganik będziesz miała ale później jaki efekt:) Paweł mówi że jestem jak mała dziewczynka bo lubię zaglądać do sklepów z odzieżą dla dzieciaczków:) Jak wszystko się ustabilizuje to znajdę sklep z mebelkami w Krakowie i popatrzę bo teraz taki stresujący okres-wyniki matur. Mam mały problemik bo mieszkam w kawalerce i nie wiem gdzie postawimy łóżeczko a większe mieszkanie trzeba by było szukać przynajmniej z rok:( Nie martwie się tym za bardzo tylko żeby szczęśliwie urodzić i żeby dzidzia była zdrowa:) Jak możesz Flea to prześlij tą listę z potrzebnymi rzeczami dla bobaska bo na pewno się przyda:)

młode mamusie... - roczniki 87,88,89...

28/06/07 18:07:36

Dzięki Karolinka:) To ja postaram się iść na basen w przyszłym tygodniu bo bardzo lubię pływać:) Bierzesz ślub kościelny? Jeśli możesz to prześlij swoją kreacje:) bezstresowych przygotowań:)

młode mamusie... - roczniki 87,88,89...

28/06/07 17:40:07

Ja chyba będę miała podobną reakcje moich rodziców co goszka89. Zapomniałam Wam powiedzieć ale 2 miesiące temu moja mama mi powiedziała że mogę mieć rodzeństwo (jestem 1) bo okres jej się spóźnia 2 tygodnie. Byłam w lekkim szoku. Jak mam oznajmiła to tacie to zaczął panikować ale później tak się ucieszył że od razu pojechał powiedzieć o tym swojej mamie. Jednak jak poszła do lekarza to powiedział że z powodu stresów i antybiotyków przesunął się jej okres. Szkoda bo byśmy miały dzieciątka w podobnym wieku:) W sumie tata może zareagować podobnie ale i tak się boję. Flea zazdroszcze Ci że możesz już wybierać kolorek wózka bo ja też bym tak chciała:) Patrzyłam z ciekawości na przyszłość jak on wygląda i strasznie mi się podobają obydwa w kwiatuszki:) Aniu nie wiedziałam że straciłaś i teraz boję się że i mi może się coś takiego przydarzyć:( Trzymam za Twoją ciąże kciuki:) Jeśli możecie to piszcie swoje rady bo nie jestem dobrze poinformowana w tym temacie. Co trzeba robić a czego nie wolno? Mam taka ochotę wybrać sie na basen bo słyszałam że niektóre brzuchatki pływają ale nie wiem czy podczas całej ciąży można sobie na to pozwolić.