:*{ WrZeŚnIóWeCzKi 2013} *:

14/08/13 18:27:41

NO już jestem na FB, czy jeszcze coś innego istnieje o czym nie wiem:)))

:*{ WrZeŚnIóWeCzKi 2013} *:

14/08/13 16:22:51

Do FB juz dołączyłam. Torba do szpitala spakowana heh wy też macie takie wielkie bo mi wyszła jakbym na wczasy jechała a zapakowałam tylko potrzebne rzeczy :))))) Czy ktoraś orientuje się do którego tygodnia podają lek na płucka dla dziecka ?

:*{ WrZeŚnIóWeCzKi 2013} *:

10/08/13 13:13:12

Witam wszystkie Panie - nie było mnie tu całą ciążę, chyba od zameldowania, że tez jestem wrześniówką, ale to przez fatalne samopoczucie, więc mam nadzieję że mnie jeszcze na finiszu przygarniecie. Jednak od czasu do czasu tu zaglądałam i śledziłam wasze posty. Wiec w skrócie termin na 21.09 ale już wiem że jak się nic wcześniej samo nie wydarzy to rozwiązanie w 38 tygodniu, a więc samym początkiem września i tu dodatkowy stres bo syn idzie do zerówki i przezywamy wszyscy ja na porodówkę on do szkoły. Cała ciąża w przeciwieństwie do pierwszej koszmarna w 9 tyg krwawienie, strach, panika i wciąż złe samopoczucie od nudności do jadłowstrętu, drętwienia rąk, stawiania się brzuszka, skurczy itp. Dodatkowo choruję na cukrzycę, ale nie ciążowa i jestem na insulinie co mnie strasznie martwiło. W czwartek miałam wizytę i usg (to był ostatni dzień 34 tyg)- szyjka tylko na pół opuszka ale zamknięta ( 2 tyg temu była na opuszek) dzidzia (tym razem córa:)))) )ważyła 2.400, więc ok, ale mam bezwzględnie leżeć całe szczęście w domu. Tylko jak tu leżeć przy moim 5 latku, i wkurzającym mężu heh mąż jak mąż niby pomaga stara się ale jak palcem nie pokażesz to nie wpadnie sam na pomysł z niczym , a mnie to tak potwornie wkurza że tylko popłakuję - pocieszam się że wina hormonów i mnie to po porodzie. No to wywaliła z siebie wszystkie troski , aż mi lepiej :)))))))

Druga ciąża-kiedy....?

27/06/13 17:24:52

Ja jestem obecnie w drugiej ciąży, różnica między pierwszym dzieckiem będzie wynosić 5,5 niby dużo, wcześniej twierdziłam że to strasznie dużo, ale teraz nie wydaje mi się jedno odchowane już dość samodzielne i będzie drugie. Fakt że jeśli jest mniejsza różnica dzieci bawią się ze sobą, ale też jest ciężej ogarnąć dwójke małych, ja jednak dopiero teraz się zdecydowałam ponieważ wcześniej mały był mniejszy ja kończyłam szkołę, a mąż nie zarabiał kokosów zwyczajnie nie dalibyśmy rady i finansowo i czasowo :))))

Zabawa !!

22/03/13 08:46:46

LILIANA SZYMON CZY TYMOTEUSZ?