W sprawie św. rodzinnych, św. z Zus, itp.proszę pisać,pomogę

16/10/07 11:03:01

Witaj Fragillo!! Mam takie pytanie. Jestem w 7 miesiącu ciąży i od poczatku na zwolnieniu lekarskim. Składalam wniosek o swiadczenie rehabilitacyjne do zusu bo 15 listopada konczy mi sie okres zasilku chorobowego. Wczoraj bylam u lekarza i dostalam zwolnienie do 12 listopada. Dzis dostalam decyzje z zusu ze przyznano mi swiadczenie na okres 3 miesięcy. Chcialam cie zapytać czy musze przy nastepnej wizycie poprosic o zwolnienie na te trzy dni czyli od 12 do 15 listopada? Bo w decyzji Zusu żadnych dat nie napisali. Mam jeszcze jedno pytanie, czy podczas świadczenia lekarz musi mi wypisywac zwolnienia i musze je donosić w dalszym czasie do pracy przed porodem czy jeśli juz dostalam decyzje zusu to nic nie musze robic? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję Ci.

Złe samopoczucie,bóle żołądka, brak przyrostu wagi:(

11/10/07 09:10:40

Bardzo dziękuje za odp. uspokoiłaś mnie bardzo. Czytałam wszędzie na ten temat i tak mi sie zdawało że to sprawka dzidzi ale kto wie.. lepiej się upewnić. Widzę że już niedługo Ci zostało. Kurcze a mi ten czas to strasznie się ciągnię a chciałabym już dzidziusia mieć w ramionach. Co bedzie? Chłopczyk czy dziewczynka? Pozdrawiam

***ciąża specjalnej troski***

10/10/07 13:21:43

Nie mowilam bo wizyte mam za tydzień ale boje się mówić bo wiem że wyśle mnie od razu do szpitala a ja nie chce tam wracać!!! Myślę że to jest podyktowane ułożeniem dzidzi że naciska na żołądek i może jak kopnie czy cos to sie zaczyna ból.... Choroby wrzodowej nigdy nie miałam. Na początku ciąży też nie miałam żadnych nudności i wymiotów. Kurcze szukam wszędzie co to może być i narazie doszukałam się tylko tego e sprawcą tego może być niegrzeczny dzidzius :) Oby tak było

***ciąża specjalnej troski***

10/10/07 12:11:42

dzięki za odpowiedź. Problemów z żołądkiem raczej nie mam ale takie objawy są gdzieś od miesiąca i występują co jakiś czas, nie codziennie ale raz na kilka dni i zawsze wieczorem jak kłade się spać lub w nocy.

Wieści z brzuszka - Nasze fasolki

10/10/07 11:09:00

Pomóżcie dziewczyny!!! Jestem przerażona co może się dziać, jestem w 28 tygodniu ciąży i co kilka dni najczęściej jak kłade się spać to odczuwam niesamowity nasilający się ból w okolicy żołądka, takie kłucie które trwa niekiedy kilkadziesiąt minut i do tego dochodzą nudności. Powiedzcie czy to normalne, proszę o pomoc !!!