Antybiotyk a okres

17/04/16 12:48:39

Tuż przed spodziewanym okresem rozchorowałam się. Brałam antybiotyki. Okres się nie pojawił. Teraz już prawie 2 tyg.po lekach a @ nie ma. To normalne?

Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

15/02/16 16:25:38

Łobuz- a byłaś u ginka z tą szaloną @? Bo to się zamęczyć można... natki- ale przystojniak :-) olorobal- poradzi sobie synek w życiu ;) @mi się spóźnia. Za to pms od czwartku straszny i piersi ogromne i bolące. Zrobiłam nawet test-negatywny. Jestem przybita. Być może była to jedyna "szansa"na maluszka. Bo mąż się określił i chyba jednak nie chce trzeciego dziecka- bo te już prawie całkiem samodzielne, a maluszek nas znowu "zatrzyma"w domu itp.Narazie jak zapytał o test, to powiedziałam mu,że nie zrobiłam. Może jakoś się "oswoi" z możliwością ciąży... Serce mi pęka.

Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

13/02/16 07:49:00

olorobal - a to mały agent ;-) Łobuz- pms szaleje, a @ nie widać. Niech już przyjdzie i pójdzie i spokój będzie. Miłego dnia kobietki :)

Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

12/02/16 10:08:22

Aguska- gratulacje! Cudo :-D MamaAgnieszka- a ja myślę, że bardzo niedługo Twój mąż zmieni zdanie i sam też zapragnie maluszka :) @Koko@- i jak występ córeczki? Łobuz-szybko zamarzyłaś o kolejnym maluszku :) . Ja przeciwnie- jeszcze kilka m-cy temu mówiłam- o nie. Dwójka wystarczy, nie mam sił na kolejne dziecko. Za to mój mąż czasaaami niby żartem wspominał o trzecim. A teraz pragnę dziecka całą sobą... Dzisiaj nie jestem w formie. Taka zmęczona i płaczliwa. Nie wychodziłabym z łóżka. Okres dodatkowo powinien się zbliżać- pewnie i stąd taki nastrój...

Trzecie dziecko (lub więcej) czy tylko dla odważnych?

10/02/16 11:38:30

mamaAgnieszka- spróbuj go przekonać ;) . Albo daj mu "chwilkę" czasu i wróć do rozmowy na ten temat. Chociaż wiem, że dla Ciebie (jak i dla mnie)ten czas oczekiwania na ich decyzję jest bardzo trudny. Bardzo dobrze rozumiem co czujesz. Nie ma dnia,żebym nie myślała o dziecku...