GRUDNIÓWKI 2007 :D

02/04/08 10:33:50

Hej! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW!!! MOja mała też wpycha rączki do buzi aż się dławi :shock: I też ma krostki na policzkach ale to od śliny... Za uszkami też ma taki problemik jak wasze pociechy ale pomaga osuszanie dokładne po kąpieli i oliwka... oliwką kilka razy natłuszczam w dzień ale po 30 minutkach po natłuszczeniu wycieram za uszkami i jest ok! A buzie trzeba smarować tłustym kremem gdy się mocno dziecko ślini... :roll: Córka zasnela mi przy cycu i nawet nie chciało jej się dobić...i tak sobie śpi a ja klikam;)

GRUDNIÓWKI 2007 :D

01/04/08 12:17:24

Hej hej w słoneczny dzień!!! STO LAT STO LAT DLA DZIECIACZKÓW MAJĄCYCH SWOJE MALUTKIE ŚWIĘTO Ja już po weselu... Raczej po ślubie brata bo to było tylko przyjęcie;) Było słonecznie ale zimno...grrr! Rozstanie z córeczką przeżyłam gorzej z moimi cycami... Chociaż raz poczułam jak to jest mieć rozmiar D... Uciekam teraz sprzątać bo Ola śpi... Później na spacerek... I na zakupy... Trzymajcie sie...[/b]

GRUDNIÓWKI 2007 :D

25/03/08 19:01:43

Dobra zasiliłam galerię moim kurczaczkiem to mogę teraz znikać... Trzymajcie się ... Może się jeszcze odezwę...

GRUDNIÓWKI 2007 :D

25/03/08 15:40:38

Witam!!! Święta święta i po świętach... tylko w biodrach pozostanie wspomnienie świąt;) Jadłam co tylko się da nawet bigos...i mała czuje sie super;) Pięknie tak stukałam w klawiaturkę że się już obudziła :? To sobie posiedziałam...No nic wieczorem będzie duuuużo czasu to nadrobię... Lami trzymam kciuki!!! Napewno ułoży się po Twojej myśli... Idę moją kureczkę przebrać...Dzisiaj na żółto ją ubrałam jak kurczaczek wygląda;)

GRUDNIÓWKI 2007 :D

20/03/08 08:55:32

Fakt mam raj!!! Myslałam że będzie gorzej... Ja również kąpię po godz.19... później mała pobawi się sama w łózeczku i zasypia... Nie śpi z nami!! Dopiero bym sobie bigosu narobiła...Od początku uczyłam ją zasypiania w łózeczku. Napoczątku było też tak że łożeczko to ją chyba w dupcie paliło...ALe byłam uparta! Współczuję tym mamuśką którym dzieciaczki nie śpią... Isztar trzymaj się!!! O moja mała stęka...w końcu będzie kupka!!! i pobudka... już słyszę jak paluszki ćmoka.... Dobrze że z uśmiechem się budzi;)