* * * * * STYCZNIÓWKI 2008 - zaczynamy nowy rok * * * * *

01/03/08 20:06:38

Dziękuję dziewczyny za rady. :) Chyba Sab Simplex zaczął działać bo zasnął w końcu. Zobaczymy na jak długo.

ROZPAKOWANE LUTÓWKI 2008 !!!

01/03/08 19:56:30

Dziękuję Trzykrotko i Mea za rady :)

* * * * * STYCZNIÓWKI 2008 - zaczynamy nowy rok * * * * *

01/03/08 17:16:59

Witam po dłuższej przerwie, Temat ten wrzuciłam już na lutówkach, ale co więcej głów to nie jedna. Może któraś z was miała tego typu problem i oś mi poradzi. Mały nie dość, że ma kłopot jak mniemam z kolką (pręży się, stęka, płacze prawie przez cały czas), to jeszcze do tego z zaparciami. Karmię wyłącznie piersią, więc odstawiłam niemal wszystko co może uczulać (począwszy od nabiału pod wszelkimi postaciami, a skończywszy na wszelkich warzywach i owocach). Jem generalnie tylko bułkę z szynką, rosół i gotowane piersi z kurczaka z marchewką. Efektu nie ma zadnego, wręcz przeciwnie - mały już nie tylko ma kolkę o godz. 4 rano, ale teraz ma ją permamentnie przez cały czas. Nie śpi od 2 rano (kiedy już go ululam do snu to budzi się po 10 minutach). Do tego doszedł jeszcze problem z zaparciami (gdybym nie podała mu Esputicanu to pewnie w ogóle by nie zrobił kupki). Podałam mu Sab Simlex, nadal nic. Ile powinnam czekać na efekty tego specyfiku? Może powinnam iść do lekarza? A może powinnam oddstawić go od piersi i przestawić na mieszankę?

ROZPAKOWANE LUTÓWKI 2008 !!!

01/03/08 16:59:13

Witam po dłuższej przerwie, u mnie nie jest za ciekawie. :( Mały nie dość, że ma problem jak mniemam z kolką (pręży się, stęka, płacze prawie przez cały czas), to jeszcze do tego z zaparciami. Karmię wyłącznie piersią, więc odstawiłam niemal wszystko co może uczulać (począwszy od nabiału pod wszelkimi postaciami, a skończywszy na wszelkich warzywach i owocach). Jem generalnie tylko bułkę z szynką, rosół i gotowane piersi z kurczaka z marchewką. Efektu nie ma zadnego, wręcz przeciwnie - mały już nie tylko ma kolkę o godz. 4 rano, ale teraz ma ją permamentnie przez cały czas. Nie śpi od 2 rano (kiedy już go ululam do snu to budzi się po 10 minutach). Do tego doszedł jeszcze problem z zaparciami (gdybym nie podała mu Esputicanu to pewnie w ogóle by nie zrobił kupki). Podałam mu Sab Simlex, nadal nic. Ile powinnam czekać na efekty tego specyfiku? Czy któraś może miała tego typu problemy? Może powinnam iść do lekarza? A może powinnam oddstawić go od piersi i przestawić na mieszankę?

ROZPAKOWANE LUTÓWKI 2008 !!!

25/02/08 19:42:59

Dzięki dziewczyny za odpowidzi :) MeaCulpa świetny tekst o skokach rozwojowych. Dziś byłam u lekarza i dowiedziałam się od niego, że herbata koperkowa również może być przyczyną kolki (nie każdy maluszek to potrafi strawić). Ja dotąd piłam herbatę koperkową na większą laktację, ale jak się dowiedziałam to ją odstawiłam. Zobaczymy czy to coś zmieni. Od dziś zresztą wprowadzam surowe zasady żywieniowe. Czego się nie robi dla dziecka :wink: stern80 Moj synek również kończy dziś 3 tygodnie :D I podobnie jak u ciebie plany-planami, a mały śpi w końcu z nami w łóżku :roll: