czy juz w pierwszym tygodniu moge miec znikome objawy ciazy?

29/04/08 10:43:48

Witajcie dziewczynki. Po roku wracam na e-mamę aby się was poradzić. Otóż taki dylemat mam,może z pozoru głupi ale nawet ginekolog nie umie mi odpowiedzieć - nie wiem od kiedy liczyc pierwszy dzień @, przez pierwsze dwa dni mam plamienie na wieczór, potem np dwa dni nic potem znów plamienie jeden lub dwa dni a potem dopiero @ normalnie. Tak więc nie wiem kiedy jest ten pierwszy dzień. Przez co mam problem z obliczeniem dni płodnych albo dnia spodziewanej @, zakładam zawsze tą późniejsza wersję, żeby się nie nakręcać. I w ten sposób powinnam byc właśnie w 19 dniu cyklu a cycki bolą mnie juz 5 dzień (dodam, że zawsze bola mnie góra 5 dni przed @) i wogóle taka inna się czuję. Doradźcie proszę.

pomocy czy test może się mylić?

05/06/07 00:41:22

nawet nie wiecie ile nadzieji mi dajecie!!!!! Więc te negatywne testy wcale nie wykluczaja ciąży - to dobrze bo ja na prawdę wiem że już się udało teraz tylko muszę zaczekać na potwierdzenie!!!!!!!

Plamienia zamiast okresu?!

05/06/07 00:33:57

Dziewczyny a ja tak jak skończyłam plamić w piątek tak do dziś nic nie ma. Nawet @. Ale dwóch kresek też nie ma - przepraszam ale złamałam przyrzeczenie i zrobiłam kolejny test. Kurr....ka wodna, ale ze mnie głupia kura. Muszę czekąc. Powodzenia wszystkim!!!

czerwcowe testowanko:):)

05/06/07 00:29:06

oj dopiero teraz dotarłm do niciku. Po pierwsze gratuluje tym które maja 2 kreseczki!!!!!!!!!!!!! Palusinka nie martw sie czuję że twoja fasolka nie chce ci za szybko dac o sobie ale niedługo to zrobi. Ja dziś miałąm temp 37, nadal nie mam @ juz od piątkum testy wychodzą negatywne ale ja czuję że to ma byc po prostu wielka niespodzianka i że sie uda. Trzymajcie kciuki. Najpóźniej w środe pójdę na badanie krwi. Do jutra rano!!!!JEszcze raz gratulujęęęęę

Plamienia zamiast okresu?!

03/06/07 21:10:25

pewnie że już nie kupię juz trzy mi nie wyszły, poczekam jak nie dostaę@ przez kilka dni to ide na badanie krwii a teściki bojkotuję!!! trzymajcie sie dziewczynki i malutkie fasolinki. zobaczymy co przyniesie nowy dzień.