KTÓRA PIERWSZA???

18/05/07 11:46:54

ja nie miałam pojęcia, że zajść jest tak trudno! myślałam, że wystarczy chwila nieuwagi i wpadam. ale cóż...mam 40 dni na intensywne próby. kiedyś na pewno się uda!!!

KTÓRA PIERWSZA???

18/05/07 09:48:44

witam dziewczynki, ja dziś rano ujrzałam smutną jedną kreseczkę i... postanowiłam się nie przejmować. zapraszam wszystkie rozczarowane kobietki z jedną kreseczką i te z @ - wpisujcie się! zobaczymy która z nas pierwsza zaciąży! mamy cały miesiąc żeby się przyłożyć do zafasolkowania bo nagrodą jest przejście do forum "ciąża" :D bardzo jestem ciekawa, KTÓRA BĘDZIE PIERWSZA??? liczą się tylko kobietki, które nie są zafasolkowane! POWODZENIA!!!

MŁODO U GINEKOLOGA ???

17/05/07 14:07:05

podobno dojrzał do seksu... założę się że się masturbuje dlatego, bo jak by tego nie zrobił to seks trwałby 5 sekund. nawet dobrze nie wie co to jest seks a się wypowiada. traktuje zbliżenie jak rozładowanie napięcia.

MŁODO U GINEKOLOGA ???

17/05/07 13:54:53

do tomek1337 nie pouczaj nas jak mamy żyć... to że dziewczyna ma 16 lat nie znaczy że jest głupia. wpadka może być życiowym błędem, ale może też być błogosławieństwem. każdy człowiek uczy się na swoich błędach, ale pamiętaj że to co dla jednych jest katastrofą, dla innych jest wielkim szczęściem niezależnie od wieku. i nie dla każdego spełnieniem marzeń jest dobra szkoła i jeszcze lepsza praca.

MŁODO U GINEKOLOGA ???

17/05/07 13:33:38

ja pierwszy raz poszłam do ginekologa w wieku 17 lat z...tatą i chłopakiem (obecnie mężem) bo miałam baaardzo silne bóle miesiączkowe (czekali pod gabinetem). spaliśmy razem z moim chłopakiem w jednym łóżku ale byłam dziewicą i gin badał mnie przez odbyt (bleee). na owej wizycie podpytałam go o tabletki bo wiedziałam że ten pierwszy raz tuż tuż. na następnej wizycie dostałam skierowanie na badania i dostałam receptę na anty. matka wiedziała o wszystkim i nawet cieszyła się że tak postąpiłam. ona sama wpadła w wieku 18 lat z żonatym facetem... ale za to ja jestem na świecie. ja uważam że jeśli dziewczyna idzie do gin po tabletki nawet w wieku 16 lat to świadczy tylko o jej dojrzałości i trosce o przyszłość.